Baldnini je symbolem luxusu, udává trendy v módním světe a působí ve 24 zemích. Řeč je o rodinné značce Baldinini, která vznikla už v roce 1910. Baldinini patří mezi špičku na trhu prodejců značkové módní obuvi. Jsou to tradice a léta píle, díky kterým jsou produkty Baldinini tak oblíbené.

Podnik zaměstnává pro šití bot ty nejlepší ševce. Při výrobě je dbáno na každý detail a jsou používány ty nejkvalitnější materiály. Značka ale nezůstala jen u výroby bot. Své zkušenosti a cit pro preciznost začala uplatňovat i při navrhování módních doplňků jako jsou kabelky, brýle, hodinky nebo pásky. Specializují se i na šití kožených a péřových bund.


Kolekce jaro/ léto 2018 je inspirována středomořím


Letos se značka Baldinini s novou kolekcí na jaro a léto 2018 přemístila do středomořských letovisek.Nová kolekce je založena na všestrannosti a trendech. Baldinini si stále drží nadčasovou eleganci, která je pro ni typická. Provází ji ženskost, oživená exotickým nádechem a kontrastními prvky jako jsou hladké textury a hrubší materiály. Tradiční ikonické tvary doplňují inovativní detaily.Černé tóny dodávají neobyčejnou eleganci klasickým modelům, které jsou vykládány drahými kameny, krystaly, tyrkysy a korály. Nechybí ani tajemné divoké vzory, které v kombinaci s korkem vytvářejí luxusní kousky.Celá kolekce je k dispozici v butiku na adrese Havířská 3, Praha 2.Více na www.baldinini.cz a nebo na Istagramu a Facebooku.

  9:10,  aktualizováno  26. března 2019 10:38