Notebook, tablet, diář, šanon, ale třeba i svačinu – nový O Folder unese vše, co je potřeba na obchodní setkání nebo na poradu.

Tato kabela je sama tak lehká, že zatíží vaše rameno prakticky pouze svým obsahem a tak univerzální, že se bude skvěle vyjímat jak na mužském, tak i ženském rameni. Stačí jen doladit barvy těla, popruhu, klopy a vnitřní plátěné tašky, které je možné zároveň variabilně měnit podle chuti.


Její rozměry v šířce 40 cm, výšce 30cm a tloušťce 12 cm jsou přesně takové, jaké má správná messenger taška mít a skutečným hitem je stejně jako u ostatních O bag tašek materiál, z kterého je vyrobena.  Tělo tvoří měkký, ohebný, lehký a omyvatelný plast, velmi odolný a praktický na údržbu, který skvěle doplní klopa a popruh z koženky. Praktické je i madlo na horní hraně klopy.


O Folder se bude výborně hodit ke kterékoliv kabelce z řady O Bag, respektive z nabídky italské značky Fullspot, jejímž designovým otcem je návrhář Emanuele Magenta. Nadchne jistě jak milovnice těchto tašek, tak ty, kteří hledají praktickou, atraktivní a trendy aktovku s nápadem.


V prodeji na www.obag.cz
  13:23,  aktualizováno  25. března 2019 19:07