Oblíbená řada Série Expert od L’Oréal Professionnel přichází s produktovými novinkami i novými obaly. Těšit se můžete například i na zcela novou službu POWERMIX, která přináší čerstvě připravenou regeneraci na míru!


Seznamte se s novinkou Série Expert – POWERMIX


Tato červnová novinka je v Salonech Expert vůbec první personalizovanou péčí s profesionální koncentrací účinných látek. POWERMIX se skládá ze dvou kroků – základní báze a aditiva na konkrétní typ vlasů, které vám kadeřník namíchají přímo před vašima očima. Můžete vyzkoušet COLOR pro lesk barevných vlasů, REPAIR pro obnovu vlasového vlákna nebo FORCE pro vlasy se sklonem k lámání. Váháte, kterou péči vybrat? S POWERMIX už nemusíte! Umožňuje totiž kombinovat třeba i dvě péče najednou a poskytnout tak vlasům opravdu personalizovanou péči. Nechte si namíchat tu pravou přímo pro vaše vlasy!
INFORCER – NOVÁ ŘADA, KTEROU SI ZAMILUJETE


Mají vaše vlasy sklon k lámání a vy jim chcete poskytnout tu nejlepší péči? Pak určitě uvítáte novinku od L´Oréal Professionnel – řadu INFORCER z oblíbené Série Expert, která je určená přesně pro tento typ vlasů. Řada INFORCER vyživuje a posiluje vlasy se sklonem k lámání. Obsahuje vitaminy B6 a biotin, které jsou potřebné pro správné fungování lidského organismu a zvyšují kvalitu vlasů. Bonusem je nádherná citrusová vůně, kterou si zamilujete.Výsledkem používání INFORCERU je snížení ztráty vlasu lámáním, vlasy jsou silnější, jemnější, dají se lépe rozčesat a jsou lesklejší.INFORCER také přichází ve zcela nových a ekologičtějších obalech, stejně jako čtyři nejoblíbenější řady – Vitamino Color, Absolut Repair Lipidium, Liss Unlimited a Silver. Na jejich výrobu bylo použito v průměru o 14 % méně plastů, čímž se ušetří 41,5 tuny plastu za rok (odhad založený na množství z roku 2015). Zároveň došlo k navýšení obsahu základních produktů – šampon, maska, péče. Můžete se tedy těšit na profesionální produkty v novém hezčím obalu, které díky většímu obsahu vydrží déle a zároveň méně zatíží naše životní prostředí.Vyzkoušejte novinky POWERMIX a INFORCER v salonech Salon Expert L´Oréal Professionnel. Najděte ten svůj na www.salon-expert.cz


  7:21,  aktualizováno  25. března 2019 17:52