Produkty ze série Expert od L’Oréal Professionnel patří mezi nejoblíbenější vlasové pečující přípravky. Nejnovější přírůstek je svojí technologií opravdu převratný!

Řada Serie Expert od L’Oréal Professionnel přichází s produktovými novinkami, která vás nadchnou. Zcela unikátní je služba POWERMIX, která poskytuje regeneraci připravenou přímo na míru. Pokud svým vlasům potřebujete dopřát péči, ale váháte, jakou zvolit nebo potřebujete řešit více problémů najednou, je služba POWERMIX stvořená přímo pro vás. Umožňuje totiž kombinovat i dvě různé péče v jedné kúře! Máte vlasy obarvené a chcete, aby odstín vydržel co nejdéle? A zároveň chcete kadeře pořádně a do hloubky vyživit? Pro POWERMIX to není žádný problém. Personalizovanou péči vám kadeřník namíchá přímo před vašima očima v salonu.Vybírat můžete z těchto typů péče: COLOR pro lesk barvených vlasů, REPAIR pro obnovu vlasového vlákna a FORCE pro vlasy se sklonem k lámání. Do základní báze se přidá aditivum (nebo aditiva) řešící konkrétní problémy.


Vlasy dostávají v létě skutečně zabrat a výživa je základ krásné a zdravé hřívy. Každý z nás ale řeší jiný problém a ve většině případů ne jeden. Proto je služba POWERMIX tak převratná – dokáže vás zbavit hned několika problémů najednou a tudíž vám ušetří mnoho času!


Zajednejte si termín u svého kadeřníka L’Oréal Professionnel ještě dnes. Seznam salonů v celé České republice najdete zde.

  12:42,  aktualizováno  25. března 2019 17:43