Přístroj MESO T8 nabízí naprosto neinvazivní ošetření vhodné pro všechny typy pleti s různými problémy, které trápí současné ženy – dehydrovaná pokožka, povadlé kontury, pigmentové skvrny, začervenání, akné i vrásky. 

Ošetření na přístroji MESO T8 zaručuje viditelné výsledky již po první terapii, má dlouhodobý efekt, je na rozdíl od injekčních metod bezbolestné a z ošetření odcházíte bez nežádoucích modřin.Většina kosmetických ošetření a přípravků běžně dostupných na trhu, které se aplikují na pokožku neproniká do hlubších vrstev pokožky, proto jejich efekt má jen dočasný účinek.Přístroj Meso – T8 však pracuje na jiném principu:


„Mezotransdukce je neinvazivní biochemická metoda, která umožňuje aktivním látkám v maximálně účinných kombinacích pronikat hluboko do pokožky, zlepšuje vodivost a prostupnost buněčných membrán a vytváří vodní kanálky v rohové vrstvě kůže, které slouží k přenosu aktivních látek přímo k srdci dermy bez teplotního šoku a oxidativního stresu. Díky působení jedinečné FOTOTERAPIE (světelná terapie LED světly) stimuluje vznik kolagenu a elastinu.“ popisuje princip metody majitelka salonu Anna Margarian.


Velká nabídka mezotransdukčních gelů nabízí vhodné řešení pro všechny typy problémů. Díky individuálně vybraným programům zaručují okamžitě viditelné výsledky, jejíž účinek se zvyšuje s každým dalším ošetřením.


Intenzivní hydratační ošetření pro hloubkovou hydrataci pokožky, pro momentální rozjasnění a obnovu hutnosti.


Liftingová péče je intenzivní ošetření s viditelným liftingovým efektem vyplňujícím vrásky a jemné linky, vyrýsování a posílení kontury obličeje.

Vyplňující a omlazující péče s okamžitým efektem vyplnění vrásek, jemných linek a propadlin v tkáních.

Relaxační péče pro momentální uvolnění mimických vrásek.

Péče o zralou pleť nabízí viditelné zlepšení kvality zralé pleti, intenzivně podporuje tvorbu kolagenu.Technologie MESO T8 je výjimečně efektivní.


V porovnání s jinými neinvazivními a často neúčinnými metodami proniká při terapii na přístroji MESO T8 až 90 % aktivních látek do buněk cílových tkání, ošetření je zcela bezbolestné a zaručuje maximální výsledky dle individuálních potřeb každé klientky.Pokud chcete své pleti dát to nejlepší, navštivte Miracle Esthetic Clinic and Spa a vyzkoušejte ošetření na přístroji MESO T8. Terapie trvá 60 minut a výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření a s každým dalším ošetřením se účinek zvyšuje. Cena se pohybuje dle ošetřované partie od 2300 Kč.


Více na www.miracleclinic.cz


  5:37,  aktualizováno  25. března 2019 18:35