Tváří české značky Treat Wear, která nabízí inovativní spodní prádlo pro ženy, je modelka Martina Šmuková.

Nová česká značka Treat Wear nabízí inovativní spodní a noční prádlo navržené s ohledem na zdraví a maximální pohodlí.

„Věříme, že oblečení nemusí být navrženo jenom pro módu, nebo pro sportovní výkon, ale že dokážeme snoubit krásu, pohodlí a funkci pro zdraví. Používáme příjemné a přitom funkční inovativní materiály – vše je navrženo s myšlenkou na zdraví a maximální pohodlí,“ uvádí Pavel Škařupa, spoluzakladatel značky Treat Wear.

Tváří značky se stala Martina Šmuková, historicky první česká vítězka soutěže Elite Model Look roku 1992 a zakladatelka Nadačního fondu Pink Bubble. Její snímky nafotil přední módní fotograf Goran Tačevski.
Treat Wear přichází na trh se třemi úvodními kolekcemi a každá z nich se zaměřuje na jinou funkci – prádlo z kolekce Protect obsahuje speciální termo zónu, která zajišťuje teplo buď v oblasti kolem pasu, nebo na celé ploše zad. Kolekce Hydrate dokáže udržet pokožku hydrantovou a poskytuje maximální pohodlí během celého dne. Řada Sleep je navržena přesně podle potřeb lidského těla a pokožky při spánku, aby se ženy cítily skvěle po celou noc.  8:14,  aktualizováno  25. března 2019 18:25