Moderní ženy si nyní mohou vybrat ze širší nabídky obuvi na podpatku, která v naší kolekci nabízí každodenní pohodlí a neomezený styl. Kolekce ECCO SHAPE byla rozšířena o modely AW20 a nový design.

Nový design modelů SHAPE je vyroben pomocí technologie podešve SHAPE, která zajišťuje úžasný a jedinečný pocit pohodlí. ECCO SHAPE je nejvšestrannější a zároveň nejpohodlnější obuv - ženy je mohou nosit od rána do noci, při volnočasových a nebo formálních příležitostech.

Externí obrázek

„Pokud nás trendy z posledních několika sezón něco naučily, je to fakt, že ženy již nejsou šťastné, když obětují pohodlí za styl. Nové modely v kolekci Shape tohle potvrzují – buďte stylové a zároveň v pohodlí. Ať už se chcete oblékat na večerní událost nebo oživit profesionální outfit, ECCO Shape nabízí ženě stylové možnosti, jak udržet krok s módou dnem i nocí a cítit se pohodlně po celou dobu nošení.” Kirsten Orr, ECCO Category Management

DOKONALÉ POHODLÍ

Kolekce ECCO SHAPE je určena pro ženy, které očekávají větší pohodlí od své formální obuvi a které hledají podpatky s všestrannou estetikou, kterou lze nosit po celý den a při všech příležitostech. Kolekce AW20 odráží trendy inspirované čtvercovou špičkou a klíny v 70. a 90. letech.

Externí obrázek

SEBEVĚDOMÍ, STABILITA A POHODLÍ PO CELÝ DEN

Zatímco pata ECCO SHAPE zvyšuje postavu – poskytuje stabilitu kotníku - inovace uvnitř obuvi přinášejí dokonalé pohodlí.

Všechny modely jsou konstruovány pomocí technologie ECCO FLUIDFORM™ Direct Comfort, která:

• zachovává anatomický profil chodidla

• poskytuje vyváženou rovnováhu odpružení a tlumení nárazů

• vytváří trvanlivé spojení mezi svrškem a podešví narozdíl od běžných, konvenčně prošitých a / nebo lepených modelů.

Ženy s rušným pracovním a společenským životem šťastně nosí ECCO SHAPE po celý den díky inovacím ECCO SHAPE Shank. Díky jedinečnému anatomickému designu, který kopíruje obrysy chodidla, přináší Shank stabilitu a pohodlí. Tvarovaná mezipodešev poskytuje odpružení a tlumí nárazy, zatímco anatomické kopyto zajišťuje, že je celé chodidlo v přirozeném pohybu.

Externí obrázek

PRÉMIOVÁ USEŇ ECCO

Prémiová useň ECCO, která byla vyvinuta ve vlastních koželužnách této značky a která zahrnuje hladké usně i nubuk, propůjčuje této kolekci prémiový vzhled a kvalitní design. Mezi tyto usně patří inovativní FSDX DYNEEMA®, která je neuvěřitelně silná, přesto papírově lehká, a GREYWOLF TR, klasická voskovaná useň, kde oceníte dokonale lesklý vzhled. Pro větší pohodlí při chůzi je stélka také z usně, zatímco podšívka obuvi je v celé kolekci potažena usní nebo textilem.

DRESS UP DRESS DOWN

Nadčasový design umožňuje širokou škálu outfitů. ECCO SHAPE můžete kombinovat s denimovými džínami a tričkem, nebo je nosit do kanceláře k saku nebo k šatům na večeře a formální příležitosti.

Externí obrázek

Navštivte ECCO.com nebo naše prodejny a objevte dokonalou kolekci ECCO SHAPE.

  10:00
Témata: Styl, design