Letošní slunečné počasí vyloženě volá po koupání. Ať už se chystáte k moři nebo k rybníku, je potřeba svou pokožku chránit. Často sebou nosíme hned několik opalovacích krémů. Speciální na obličej, slabší faktor na již opálená místa a krém s vyšším faktorem, na místa, která jsme ještě neopalovali. Nyní postačí jeden kus.Opalovací kosmetika Be3 to zkrátka vymyslela geniálně. Stačí na opálená místa stříknout jednou, pro střední ochranu a světlejší plochy nasprejovat dvakrát, nebo i třikrát. Velmi snadná aplikace, obsah bez parabenů, recyklovatelné obaly a netestování na zvířatech, ale také široká nabídka sprejů pro různé využití. K dostání exkluzivně v síti parfumerií Marionnaud Raz, dva, tři…. Vybírat můžete z těchto variant:

BE 3 - SUN PROTECTION PROGRESSIVE SPRAY
Revoluční, patentovaná technologie představuje trojí ochranu v jednom produktu. Stačí si jen vybrat, zda chceme střední ochranu SPF 20, vyšší SPF 30, nebo raději zvolíme faktor SPF 50. Voděodolný sprej se velmi snadno aplikuje, příjemně voní kokosem a vanilkou a díky olejové bázi dodává pokožce namáhané sluncem potřebnou hydrataci. Na tělo sprej aplikujeme přímým stříknutím přípravku, v případě obličeje nejprve stříkneme na ruce, poté přeneseme přípravek na pleť. Aplikace další vrstvy se opakuje po pár vteřinách, nejpozději do tří minut.

100 ml za 399 Kč, 175 ml za 629 Kč.

BE 3 - SUN PROTECTION PROGRESSIVE SPRAY – SENSITIVE SKIN


Vhodné i pro malé děti.Tento sprej je určen i velmi citlivé pokožce – využijeme ho tedy i pro děti. S unikátní technologií si snadno vybereme výši ochrany SPF 50, 80 či 100. Velmi snadno se aplikuje pouhým vstřikem (tělo sprejujeme rovnou na pokožku, u obličeje nejprve aplikujeme přípravek na ruce, a ten vetřeme na pleť), díky olejové bázi hydratuje pokožku a jemně, pudrově voní. Voděodolná varianta a rychle schnoucí olejová textura jsou další výhody. Další vrstvy se aplikují pár vteřin po sobě, maximálně do tří minut. Tento sprej je vhodný u pro malé děti.

90 ml za 499 Kč, 175 ml za 749 Kč.

BE 3 – SUN PROTECTION PROGRESSIVE SPRAY – TATOO


Na tetováníSpeciální sprej ocení především majitelé tetování, má totiž speciální formuli Tatoo Gueardian, která zabraňuje blednutí tetování na sluníčku. Podle počtu stříknutí si regulujeme výši ochranného faktoru od SPF 20 – 50 +, na tetování vždy aplikujeme rovnou tři vrstvy. Sprej se rychle vsakuje do pokožky a nezanechává na ní nepříjemný mastný film, hydratuje, a příjemně voní po zázvoru a citrónu. Díky voděodolnosti se o svá tetování nemusíme bát ani při vodních radovánkách.

175 ml za 699 Kč.

BE 3 – SUN PROTECTION PROGRESSIVE SPRAY – NATURA SPORT EndFragment


S přidaný repelentem


Sprej, který oceníme zejména při outdoorových aktivitách, ať už sportu, či jen pobytu v přírodě. Sami si zvolíme, jak vysokou ochranu potřebujeme (od SPF 20 – 60) a díky speciální formuli jsme zároveň chránění proti nepříjemnému hmyzu, jako jsou například komáři. Sprej je vysoce voděodolný, poskytuje nám tedy ochranu i v případě zvýšeného pocení. Rychle se vsakuje, hydratuje a velmi příjemně voní. 


100 ml za 449 Kč.BE 3 – SUN PROTECTION PROGRESSIVE SPRAY – TERRA SPORT EndFragment


S ochranou proti smoguTato varianta je ideální pro sportování ve městech, či pobytu venku ve městech. Kromě unikátní možnosti zvolit si výši ochranného faktoru (od SPF 20 – 60) opakovanou aplikací, obsahuje tento sprej také ochranu před smogem a městským znečištěním vzduchu. Je vysoce voděodolný, zůstává tak účinný i když se potíme. Díky formuli se suchým olejem se ihned vsakuje a nezanechává nepříjemný mastný film, ale zároveň pokožku hydratuje a vyživuje. Má velmi příjemnou vůni dřeva a zázvoru.

100 ml za 449 Kč

BE 3 – SUN PROTECTION PROGRESSIVE SPRAY – AQUA SPORT


S ochranou proti medúzámKdo by nemiloval vodní sporty! Přesně pro ně je určen tento sprej, u kterého si sami zvolíme výši ochranného faktoru – SPF 20 – 60 a ještě jsme díky speciální formuli chráněni proti požahání medúzami. Sprej se velmi snadno vsakuje do pokožky a je vysoce voděodolný, chrání nás tedy před paprsky i ve vodě. Složení na bázi suchého oleje nezanechává nepříjemné mastné stopy a pokožku krásně hydratuje. Příjemná je rovněž jemná svěží vůně.

100 ml za 499 Kč

BE 3 - HYDRATING MANIA – BODY SPRAY
Po každém slunění je nezbytná hydratace. Tento sprej je ideální pro okamžité dodání vláhy sluncem namáhané pokožce, zklidňuje ji, zabraňuje stárnutí pokožky, obnovuje ji a zanechává příjemně svěží a vyživenou. Díky snadné aplikaci a speciální mikro emulzi se rychle vpije do pokožky, aniž by ji zanechával nepříjemně mastnou. Pokožka bude vyživená, hydratovaná a také krásně provoněná vůní vanilky, kokosu a mentolu.

100 ml za 479 Kč

BE 3 - HYDRATING MANIA – BODY SPRAY – ANTI MOSQUITO


S repelentemVečery trávené po slunění na terase, či na grilování s přáteli. Přesně pro hloubkovou hydrataci a zároveň ochranu proti nepříjemným komárům myslel tento sprej. Pokožku vyživí, obnovuje ji a zároveň zklidňuje. Okamžitou hydrataci vidíme hned po aplikaci, pokožka je příjemně vláčná, nikde nepne a je krásně hebká. Sprej se velmi snadno aplikuje, okamžitě se vpije do pokožky a nezanechává nepříjemné mastné stopy. Voní vanilkou, kokosem a mentolem.

100 ml za 529 Kč

BE 3 - HYDRATING MANIA – SHOWER GEL – ANTI MOSQUITOEndFragment


S repelentemHydratační sprchový gel, který zároveň ochrání před nepříjemným hmyzem. Dokáže vyživit i sluncem namáhanou pokožku a je určen i pro tu nejcitlivější kůži, bez obav ho mohou používat i malé děti. Gel obsahuje směs olejíčků, které o pokožku pečují již během mytí. Výsledkem je viditelně hebká, vyživená pokožka, která navíc příjemně voní směsí vanilky, kokosu a mentolu.

200 ml za 379 Kč

  17:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:51