Stejně jako pleť i vlasy trpí nejrůznějšími neduhy. Signalizují to tím, že ztrácejí na kvalitě – jsou nepoddajné, drsné, snadno se lámou a špatně se upravují. Jakoby z nich vyprchala chuť do života. Místo, aby byly vaší ozdobou, vyvolávají spíš vztek. Jenže jejich kvalitu nemůžete svalovat jen na geny. Pokud se jim dostatečně nevěnujete, není divu, že stávkují. Na vás záleží, zda jim dokážete vrátit chybějící esprit. Začít můžete třeba multifunkční maskou na vlasy.

Trojí použití

Garnier se může pochlubit řadou přírodních masek Fructis Hair Food, které pomáhají nejen s nejrůznějšími problémy s vlasy, ale nabízejí hned tři varianty použití – jako kondicionér, hloubková maska nebo bezoplachová péče. Stačí si jen vybrat takové složení produktu, které bude vaším vlasům vyhovovat.

Intenzivní hydratace

Máte-li vlasy normální až suché, bude pro vás ideální hydratační maska Aloe Vera Hair Food s kokosovým, slunečnicovým a sójovým olejem. Vlasy zregeneruje po celé jejich délce a blahodárně působí i na kořínky.

Externí obrázek

Hebkost a lesk

Nepoddajné vlasy zkrotí maska Macadamia Hair Food s makadamiovým olejem. Uhladí a vylepší strukturu vlasů, usnadňuje jejich úpravu a zároveň jim dodá přirozený lesk.

Externí obrázek

Hloubková výživa

Se suchými vlasy si poradí banánová maska Banana Hair Food, která jim poskytne maximální výživu i hydrataci. Vlasy se stanou opět hebkými a vitálními.

Externí obrázek

Účinná regenerace

Poničené vlasy zpět do dobré kondice vrátí obnovující maska Papaya Hair Food s výtažkem z papáji. Vlasy zregeneruje po celé délce, od kořínků po konečky, a zanechá je pružné a lesklé.

Externí obrázek

Zářivá barva

Na barvené vlasy je zaměřená maska Goji Hair Food s extraktem z goji. Zvýrazní jejich barevný tón, dodá jim lesk a zároveň jim dopřeje i regeneraci.

Externí obrázek

Maska Fructis Hair Food 3x jinak, aneb jak na použití

Jako kondicionér: po umytí naneste malé množství produktu na mokré vlasy po celé jejich délce a po chvíli opláchněte.

Jako maska: pokud vaše vlasy potřebují větší vzpruhu, vetřete přípravek do vlasů a nechte ho minimálně tři minuty působit. Poté jej opláchněte.

Jako bezoplachová péče: naneste menší množství do délek nebo jen do konečků vlhkých vlasů, rozčešte je a vysušte.

  9:00