Až do neděle 18. 2. probíhají ve Fashion Arena Prague Outlet, největším outletovém centru v České republice, finální výprodeje. Tak neváhejte, vydejte se do pražských Štěrbohol a vychutnejte si velké finále výprodejové sezony.

Máme lék na vaši nákupní horečku! Na nabídku více než 200 prémiových značek standardně prodávanou za outletové ceny (o 30–70 % nižší než ceny původní) jsou poskytovány ještě dodatečné slevy.

Na co se můžete těšit?


Na dechberoucí nabídku módních lídrů, jako jsou značky Armani outlet, Barbour, Desigual, Gant Woman, La Martina, Odd Molly, Pandora stejně jako Le Creuset či např. The Cosmetics Company Store.

Pořídit můžete skutečně vše, po čem vaše srdce touží. Ve slevách bude módní i sportovní oblečení, obuv, šperky, hodinky, hračky, kvalitní kosmetika, cestovní zavazadla i domácí potřeby. Zaměřit se můžete na univerzální dokonale padnoucí kousky, které oceníte několik sezón jako je bílá košile, dobře padnoucí džíny, tenisky ale i zimní a sportovní oděvy. A pokud vám z naprosto základního vybavení šatníku nic nechybí, najdete určitě i řešení pro velmi výjimečné příležitosti. Stačí vyrazit. Zvažte sami, zda si to lépe užijete s kamarádkou nebo s rodinou, nabídka Fashion Arena Prague Outlet uspokojí všechny generace nejen během nákupů, ale i při zaslouženém odpočinku ve stylovém food courtu, v některé ze zdejších kaváren nebo na úplně novém hřišti s těmi nejmenšími.
Fashion Arena Prague Outlet má každý den otevřeno od 10:00 do 20:00. Je snadno dostupný autem (20 minut z centra Prahy) i městskou hromadnou dopravou (35 minut – metrem A na konečnou stanici Depo Hostivař a odtud autobusem Fashion Arena Prague Outlet nebo z náměstí Republiky či I.P.Pavlova shuttle busem). Autobusová doprava bude po celou dobu akce posílena.
Přejeme vám šťastný lov!


Podívejte se, jaké konkrétní slevy v centru najdete:

  23:18,  aktualizováno  26. března 2019 9:49