Patříte mezi vyznavačky bezchybné, zářivé pleti? Pak zkuste žhavý beauty trend, který vám nezabere více, než pět minut!

Budete ho milovat! Nejenom, že je velmi rychlý a univerzální, ale vaše pleť po tomto nalíčení bude jako byste byla právě po lekci jógy - svěží, rozjasněná, prokrvená a prostě přenádherná! Kvůli tomuto trendu však na lekci cvičení nemusíte, postačí vám jen pár minut času a několik zásadních produktů: make-up, pleťový olejíček a tekutý rozjasňovač!

Příprava


Veškeré líčení vždy začínejte na vyčištěné, hydratované a krémem ošetřené pleti. Před líčením vždy počkejte aspoň 5-10 minut, aby se péče dobře vstřebala a líčení déle vydrželo.

Yoga skin v několika krocích:


Krok č. 1: Aby byla pleť vyhlazená a líčení nedělalo fleky a nestíralo se, naneste jako první vrstvu podkladovou bázi podle svého typu pleti. Jestliže je vaše pleť unavená, volte rozjasňující, při silných vráskách vyhlazovací nebo omlazovací. Báze dodá pleti i plnost a hladkost, takže na ní další krok líčení lépe vynikne.

Krok č. 2: Do dlaně aplikujte trošku make-upu, dvě kapky pleťového olejíčku a pár kapek tekutého rozjasňovače. Vše smíchejte v dlaních dohromady a prsty aplikujte na celý obličej. Ihned uvidíte, jaká to bude změna - pleť bude sjednocená, rozjasněná a svěží.

Krok č. 3: Celé líčení dokončete pouze nanesením korektoru pod oči. Pak už stačí jen řasenka a jemná přirozená rtěnka. Nic víc nepotřebujete, protože vaše pleť bude jen zářit!