Jste v jednom kole, nevíte co dříve a na spánek už moc času nezbývá? Víme, jak to udělat, abyste i přesto vypadala svěže!

Vyžehlete vrásky


K prvním znakům unavené pleti patří její dehydratace. Pleti chybí voda a vitamíny. Ideální je proto ráno použít pod krém vitamínové sérum, nejlépe s vitamínem C, které ji rozjasní, vyhladí a dodá ji energii.

Zakamuflujte kruhy pod očima


Čím větší a tmavší kruhy pod očima, tím unaveněji budete působit. Když se k tomu přidají ještě otoky, tak je to hotová pohroma. Na ně jako první pomoc pomáhá přiložit vychlazené kovové lžičky nebo vymačkané vychlazené pytlíčky s černým čajem. Pak do očního okolí vklepejte gelový oční krém a až se vsákne, kruhy pod očima zamaskujte korektorem. Vklepávejte ho, tak totiž bude skvěle tmavá místa krýt.

Použijte rozjasňovač


Unavené pleti chybí jas a lesk. Přimíchejte si proto do svého make-upu malé množství tekutého rozjasňovače, který bude opticky odrážet světlo a pleť bude působit svěžeji a odpočinutěji. S rozjasňovačem ale šetřete, na celou jednu dávku make-upu postačí maximálně dvě až tři kapky. Když ho totiž bude moc, bude pleť působit voskově a uměle.

  17:00,  aktualizováno  26. března 2019 16:51