K čemu teď nejvíce směřují všechny zraky? K vaší pokožce! Mějte ji hladkou, krásnou a stále opálenou!

I když jste se z dovolené už vrátila nebo tam teprve míříte, teploty jsou tak vysoké, že toho na sobě příliš nenosíte. Opečovaná pokožka je proto základ. Aby však byla v kondici, chce to ale pravidelnou péči:

Pryč se suchými místy


Přechody z horka do klimatizovaných místností, ale také slunce, koupání ve slané nebo chlorované vodě vysušují pokožku. Když je ještě často vystavovaná UV záření, začne se loupat. Co s tím? Jemně obrousit. Ideální je to dělat nasucho, sisalovým kartáčem nebo loofovou rukavicí. Ale velmi jemně, pouze krouživými pohyby, bez tlačení. Nemusíte se bát, že byste pak přišla o opálení. Pokud to budete dělat jen občas a nebudete dřít, barva zůstane.

Hlavně hydratovat!


Po suchém peelingu je také důležité kůži dobře hydratovat a to každý den. Když bude mít výživu, opálení déle vydrží. Pokud chcete zvýraznit její bronzovou barvu, používejte k péči tělová mléka s jemným samoopalovacím efektem - jsou velmi jemná, nedělají fleky a tón se vytváří postupně. Uvidíte, jak barva vaší pokožky bude zářivější a viditelnější!

  8:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:59