Paní Zima se citelně hlásí o slovo. Sníh sice vyčistí ovzduší, ale počasí je sychravé, vlh­ké, jindy příliš mrazivé a organismus se musí umět těmto změnám přizpůsobit. Čas rý­my, kašle, únavy a nachlazení je tu. Zvyšte svou obranyschopnost.

Útok bakterií a virů

Bakterie a viry se šíří v zimě daleko lépe a nakazit se není žádný problém – v práci, autobusu, čekárně u lékaře, ale i ve školách či společenských zařízeních. Je jasné, že nějaké to nachlazení míváme jednou za rok všichni, nicméně proč si imunitu neposilovat po celý rok a proč si neudělat čas od času nějakou tu imunitní kúru? Imunita je důležitá nejen pro obranu proti nachlazení a chřipce. Za poklesem obranyschopnosti stojí i jiné, závaž­nější nemoci – rakovina, alergie, poruchy autoimunity, žaludeční vředy, srdečně cévní nemo­ci. Posilujte a udržujte náš obranný systém, je celá řada metod, stačí si jen vybrat a vydržet.


1. Dopujte se vitaminy

Kyselina askorbová, odborný název pro vitamin C, má antioxidační vlastnosti a chrání nás před škodlivými volnými radikály, které oslabují imunitní systém. Opravdové vitaminové bomby jsou nejen citrusové plody, tedy pomeranče, citrony, kiwi, ale také třeba rakytník nebo šípek.2. Hledejte pomoc i v lékárně

Nezastupitelnými pomocníky v boji při opakovaných infekcích, alergiích, zvýšené fyzické a psychické zátěži, celkové únavě, ale i při léčbě antibiotiky jsou i kvalitní potravinové doplňky s komplexním použitím. Když je správně zacílíte na posílení imunity, dokáží v organismu udělat pravé zázraky a měly by mít i své stálé místo ve vaší přírodní lékárničce. Zkuste širokospektrální imunostimulátor Glucamedic komplex, jehož nejsilnější zbraní je výtažek z léčivé hlívy ústřičné, která přirozeně zvyšuje imunitu.


  9:46,  aktualizováno  25. března 2019 20:11