Už jste někdy zažila ten pocit, že se potřebujete na chvíli zastavit a pořádně se nadechnout? Je možné, že se takhle cítí i vaše pleť.

Stop toxinům


Naše pleť je každý den vystavena množství negativních vnějších faktorů. Nejen stres, každodenní koloběh a nedostatek času na péči o sebe sama se podepisují na stavu naší pleti. Té se při dennodenním pobytu ve znečištěném městském prostředí často špatně dýchá. Hromadí se v ní toxiny, zhoršuje se její okysličování a schopnost přirozené regenerace. Stačí se po odlíčení podívat na použity´ vatový tampon a není pochyb o tom, kolik nečistot se stihlo na povrchu kůže za den nashromáždit. To nejjednodušší, co můžete pro svoji pleť udělat, je nezanedbávat důkladné odlíčení. A to ideálně přípravkem s detoxikačními účinky.

Váš zelený ochranný štít


Hodiny a dny strávené ve znečištěném ovzduší a podzimním smogu se ale projevují i méně viditelným způsobem, než jsou šmouhy na vatovém tamponku. Škodlivé látky pronikají kůží a urychlují v buňkách oxidační procesy, které mají vliv na stárnutí naší pleti a tvorbu vrásek. Všechno, co potřebujete, je podpořit regeneraci hloubkové struktury kůže a její přirozenou ochranu před vnějšími faktory urychlujícími stárnutí.


NÁŠ TIP: Dopřejte si zelený elixír!


Kromě detox nápojů, anti-stresového cvičení nebo relaxu v přírodě naordinujte pleti rostlinný kosmetický detox. Ať už při odličování Detoxikačním micelárním gelem, nebo při ranní aplikaci Denní omlazující péče, obojí z řady Elixir Jeunesse od Yves Rocher. Už po prvním použití bude vaše pleť jasnější, svěží a vrásky budou postupně vyhlazovány.*

Řada Elixir Jeunesse obsahuje koncentrovaný výtažek z rostliny s názvem aphloia, který podporuje přirozené regenerační a detoxikační procesy v pleti. Zároveň pleť chrání před negativními vlivy vnějšího prostředí, jako jsou znečištěné ovzduší a smog. Pleť je okysličována, lépe dýchá a září zdravím.

(* Klinicky´ test uskutečněny´ na 20 ženách prokázal redukci vrásek u 90 % dobrovolnic. Průměrná okamžitá redukce objemu vrásek o 12,6 %.)

Dopřejte své pleti účinný detox a vyzkoušejte řadu Elixir Jeunesse.
V obchodech a na e-shopu Yves Rocher od 25. 9. 2017.


VYZKOUŠEJTE A SDÍLEJTE SVÉ DOJMY NA FACEBOOKU NEBO INSTAGRAMU YVES ROCHER
Co je Vaším spolehlivým zeleným elixírem?
#MujZelenyElixir #ElixirJeunesse #YvesRocherCesko #ActBeautiful

Nová řada Elixir Jeunesse od Yves Rocher zahrnuje:


Sérum s dvojím účinkem, 790 Kč
Denní omlazující péče, 719 Kč
Intenzivní noční péče, 719 Kč
Detoxikační micelární olej, 249 Kč
Roll-on na okolí očí, 550 Kč
Expresní okysličující maska, 590 Kč