Barbora Nováková (28) z Hoštky u Roudnice přijela s přáním, abychom z ní vykřesali více ženskosti. Už ji nebaví ztrácet se v davu, chce by´t trochu víc vidět.

Své místo za pultem prodavačka Barbora dočasně opustila, protože veškery´ její čas teď patří malému capartovi Matějovi a manželovi. „Brali jsme se loni v září, když bylo malému skoro půl roku. Chtěli jsme, abychom se všichni jmenovali stejně. Teď mě zpětně mrzí, že jsem si na proměnu neudělala čas už před svatbou, by´vala bych byla ještě krásnější nevěsta,“ směje se Barbora a slibuje sama sobě, že do šatníku zařadí pár novy´ch šmrncovních modelů a přestane se bát používat rudou rtěnku.


STYLISTKA Ruth Barboru přesvědčuje, že osvěžení šatníku nemusí stát majlant. Stačí jen přidat pár novy´ch kousků.KADEŘNICE Martina ze salonu CUT&COLOR vyšla z Barbořina přírodního světle hnědého odstínu, ktery´ zesvětlila technikou balayage směrem ke konečkům. Extrémně jemny´m vlasům prospělo vy´razné zkrácení a prostříhání. Jemné tváři lichotí šikmo střižená ofina.