Nebát se být jiný. Držet se své vlastní originality, byť jdete zcela proti proudu. Přesně k této cestě motivuje model, influencer, zpěvák, módní návrhář a vizážista Jeffree Star se svou značkou dekorativní kosmetiky JEFFREE STAR COSMETICS.

Jeho vlastní značka dekorativní kosmetiky JEFFREE STAR COSMETICS je zcela stejná jako on. Výjimečná, originální, netuctová. Rtěnky sytých odstínů v obale evokujícím náboj, paletky očních stínů, které připomínají zlatou cihlu, peeling na rty, který můžeme bez obav slíznout, či make-up, to vše a mnohem více zahrnuje nová řada kosmetiky JEFFREE STAR COSMETICS.

O tom, že každý jsme originál, není pochyb. Není na světě jiná žena stejná, jako jsme právě my. Někdo jde však s unikátností ještě dál a svým oblékáním, výrazným make-upem a tetováním s chutí vyjadřuje svou nezávislost a jinakost. Stejně tak to má Jeffree Star, který svou dekorativní kosmetikou JEFFREE STAR COSMETICS vybízí lidi, aby se nebáli ukázat své vlastní já. Tato kosmetika je nově exkluzivně k dostání v síti parfumerií Marionnaud.

  13:31,  aktualizováno  26. března 2019 14:10