Už se nemusíte bát, že vámi vybrané šatičky vám nepadnou jako ulité. Existuje služba, která vám se správnou velikostí pomůže. 


Už nikdy problém se správnou velikostí


SizeID je odpovědí na problém s nákupem správné velikosti oblečení. Stačí zadat vlastní míry (jejichž přesným určením vás SizeID intuitivně provede) a služba následně dokáže doporučit nejvhodnější velikost z rozsáhlé databáze nejrůznějších značek a výrobců napříč kontinenty. Zohledňuje přitom typ oblečení i způsob jeho nošení a přidává doplňující informace, třeba jestli vám bude zvolený kousek těsnější přes boky nebo naopak volnější přes ramena. Je pak jen na vás, jakou variantu si zvolíte a objednáte.Milujeme nákupy online


Podle statistik přes internet nakupují spíše ženy. Vy ale můžete svému drahému o službě SizeID nenápadně říct a nemusíte se strachovat, že na vás pod stromečkem čeká kousek o dvě velikosti menší nebo hůř - o dvě velikosti větší!!!
Nová láska českých eshopů


SizeID aspiruje na nejoblíbenější doplňkovou službu pro eshopy s oblečením. Těm totiž šetří náklady na zbytečné logistické operace, které vznikají vracením zboží. Podle statistik eshopů vrací zákazníci mezi 20 a 50 % objednávek a největší část z nich právě kvůli nesprávné velikosti. Proto se SizeID na začátku roku 2016 spojilo s první dámou české ecommerce Simonou Kijonkovou, zakladatelkou společnosti Zásilkovna a podnikatelkou nedávno oceněnou v žebříčku TOP 25 žen Česka v byznysu 2015.
Neřešte velikosti. Nakupujte


Vrátit do internetového obchodu špatně padnoucí oblečení už dnes není nic složitého. Většina eshopů bývá k podobným případům vstřícná, nabízí možnost objednané zboží osobně vyzkoušet ve výdejnách či kamenných prodejnách, zdarma dovézt až k vám domů, případně zaplatit zpáteční poštovné. Koneckonců, na čtrnáctidenní lhůtu pro vrácení zboží bez udání důvodu pamatuje i občanský zákoník. Co vám ale ani obchod ani zákon nevrátí, je čas, který vyřizováním podobné záležitosti strávíte. SizeID vám tento čas a komplikace ušetřit dokáže.


  18:20,  aktualizováno  25. března 2019 19:52