Floriánovi přijeli na zámek Loučeň až z Brna. Fotili jsme je v nádherných komnatách, kde na všechny dýchalo pohádkové kouzlo starých časů i vánoční nálada.

Floriánovi z Tišnova


Maminka: Hana Floriánová (41)
Tatínek: Vladimír Kotlín (46)
Dcery: Natálka (11), žákyně 5. třídy
a Valérie (7), žákyně 1. třídy
Syn: Michal (2,5)

Sympatická rodina Floriánových je pro focení módní story přímo stvořena. Okouzlující maminka, šarmantní tatínek, šikovné holčičky a rozkošný malý Michal s námi trávili celý den v zámeckých komnatách. Vůbec si nestěžovali na chladnější prostředí a ochotně a trpělivě pózovali jako profesionálové.


Co všechno vyhráli?


? profesionální fotky rodiny, uveřejněné v časopise Můj Svět

? veškeré oblečení a doplňky, ve ktery´ch se fotili

? roční předplatné časopisu Můj svět

MINIDOTAZNÍK pro maminku


Jak jste se o soutěži s KiK dozvěděla?

Objevila jsem výzvu „Soutěžte s KiK a časopisem MŮJ SVĚT“. Hned jsem si řekla, proč to nezkusit. A vyhráli jsme. Jsem ráda, že jsme se mohli zúčastnit a užít si společně s rodinou příjemný den.

Fotili jste ve slavnostní atmosféře na zámku Loučeň, cítila jste se jako princezna?

Jako princezna už ne, spíš jako královna. Všichni se o nás hezky starali a byli moc milí. Na zámku Loučeň právě probíhá výstava vánočních stromečků.

Jaký je ten váš doma?

Máme pokaždé jedličku a ozdoby ladíme do bílé a stříbrné barvy. Přidáváme i voňavé perníčky.

Co pro vás zůstane dlouho největším zážitkem?

Celé focení bylo moc fajn. A to, že jsme dostali spoustu krásných věcí od KiK, je příjemný bonus a moc za něj děkujeme. Ježíšek k nám letos přišel o něco dřív.

Jak hodnotil focení zbytek rodiny?

Všichni si to moc užili a nakonec i Vladimír uznal, že to byl pěkný výlet. Holky byly nadšené a syn si užíval dárky, které dostal při focení.

Který outfit vás nejvíce vystihoval?

Černé kalhoty, to je taková moje klasika, a šaty s bundičkou.

Který z outfitů vás nejvíce překvapil?

Příjemným zpestřením byla kožešinová vesta, kterou jsem si shodou okolností zkoušela v KiK pár dní před focením.

Co nakupujete v KiK?

Zajedeme tam pokaždé, když děti potřebují nějaké nové oblečení. Ale většinou ani já neodcházím s prázdnou. Naposledy jsem v KiK koupila pár vánočních dárků (auto, repráček k telefonu a čelenku do vlasů), ale to je tajemství.

Na zámku Loučeň probíhá hodně akcí pro rodiny s dětmi. Vrátíte se sem?

Moc rádi bychom sem přijeli ještě letos na „Vánoční a adventní prohlídky“, abychom si užili sváteční atmosféru. A kdyby nám to náhodou nevyšlo, určitě si sem uděláme výlet příští rok na „České pohádkové léto“. Zámek je opravdu krásný a ani nám nevadí, že tady prý straší, má to své kouzlo.