Který k vašim zrakům přitáhne zástupy obdivovatelů. Zjistěte, jaké odstíny si navzájem lahodí a jaké vám přivanou do očí jiskřivé kouzlo.

Romantická


Fialková a šedá: Díky této kombinaci budou vaše zraky oplývat zasněnou září jako rozkvetlá louka pod jemným závojem mraků. Ať už máte pleť světlejší, nebo tmavší, pohledy v barvě potemnělých fialek dodají vašim tvářím na křehkosti.

Malujte takhle: Horní víčko vybarvěte do poloviny fialovým práškem. Pod obočím a na horní i dolní lince pak kouzlete s šedým perleťovým stínem. Aby vám obě barvy hrály svůdně dohromady, na závěr celé horní víčko několikrát přetřete čistým štětcem na pudr. Tip: Brvy protáhněte nejlépe švestkově modrou nebo šedou řasenkou.

Vášnivá


Růžová a zlatá: Barva slunce naplní vaše pohledy spalujícím ohněm! Díky růžové ale získá zlaté blýskání i záludnou jemnost, která muže znejistí a přinutí je k vašim zrakům znovu a znovu vzhlížet.

Malujte takhle: Po horním víčku až k obočí rozklepejte prstem krémový růžový stín. Na aplikátor nebo vatovou tyčinku pak naberte trochu zlatého práškového stínu, kterým oblažte střed každého víčka, takže svůdně zazáří při každém mrknutí. Zlato pak můžete rozsypat i po dolní lince, obočí a na vrcholky brv protažených černou řasenkou.