Design, nebo funkčnost? Časté dilema, které potrápí kdejakou ženu. V jednom případě ale můžete rozhodování hodit za hlavu. Hodinky značky Certina nabízí jak nadčasový vzhled, tak i perfektní řemeslné zpracování. Pojďte se ponořit do tajů švýcarské kvality.

Elegance a technologická nadčasovost je čím dál vyhledávanějším spojením, a to nejen v hodinářském světě. Jenže právě tam se jedno bez druhého obejde jen stěží. Toho si je vědoma i švýcarská značka hodinek Certina, která v příštím roce oslaví kulaté 130. výročí.

Certina je často skloňována ve spojení s motoristickým prostředím. Mnohé z jejich modelů lásku k rychlým motorům skutečně charakterizují. Ale to není zdaleka všechno. V nabídce Certina mají své pevné místo i hodinky zrozené pro ty nejnáročnější zákaznice.

Na své si přijde každá žena


Univerzální využití je mimo jiné to, co dělá z hodinek Certina tak výjimečný artikl. Na pracovní schůzce, během tréninku v posilovně, ale i večer v divadle, se můžete spolehnout na jejich maximální využití. Luxusní materiály, smysl pro detail a elegantní barevné kombinace ve spojení s konceptem DS, inovativního konceptu pro extrémní odolnost hodinek, safírovým sklíčkem a technologií Precidrive pro maximální přesnost, jsou výsledkem více než staleté práce švýcarských hodinářských mistrů.

Záleží pouze na vás, které hodinky budou nejlépe charakterizovat vaši jedinečnou osobnost. Můžete si ale být jistá, že s modely značky Certina neuděláte nikdy krok špatným směrem:

  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 16:56