Nová řada Naturally Good – 99% ingrediencí přírodního původu!
Externí obrázek


NIVEA Natrually Good tvoří 99 %* ingrediencí přírodního původu. Zbylé 1 % slouží ve váš prospěch. Skládá se z dodatečných látek nezbytných k zachování konzistence složení a zajištění bezpečného užívání. Vaše pleť i planeta ji budou milovat!

100% spolehlivost značky NIVEA

Externí obrázek


Rozjasňující denní krém s bio aloe vera zajišťuje 24hodinovou hydrataci, rychle se vstřebává a osvěžuje pleť. Obsahuje organickou aloe vera, která se v přírodní péči o pleť používá už více než 3000 let, slouží k hojení, regeneraci a hloubkové hydrataci pleti. V kombinaci s jojobovým a mandlovým olejem pečuje a rozjasňuje pleť. Regenerační noční krém s bio arganiovým olejem zajišťuje regeneraci během spánku a zářivý vzhled ihned po ránu. V kombinaci s mandlovým a jojobovým olejem pleť vyživuje, omlazuje a hydratuje ji.

ČIŠTĚNÍ A PÉČE O PLEŤ NA PŘÍRODNÍ BÁZI

Externí obrázek


Šetrná k naší pleti i k naší planetě, taková je nová řada kosmetiky NIVEA Naturally Good. Dodá vám osvěžující energii a přirozenou krásu. Vyzkoušejte to nejlepší z přírody. Čisticí pleťové mléko a voda s bio zeleným čajem. Čisticí mléko jemně a účinně odličuje, poradí si i s voděodolným make-upem, řasenkou a odstraňuje z pleti nečistoty. Pleťová voda zase slouží k dočistění pleti a zanechává pokožku čistou a svěží. Zmínku si zaslouží i složení, které je veganské, produkty tedy neobsahují žádné ingredience živočišného původu.

SOUTĚŽ

Co je trendem v této zrychlené a hektické době? Clean beauty: přírodní péče šetrná k člověku i k životnímu prostředí. Třicet z vás se bude moci hýčkat celou řadou NIVEA Naturally Good, když nám prozradíte, jak se umíte starat o pokožku a zároveň i o zdraví planety. Soutěž probíhá na nivea.jenprozeny.cz.

* ingredience pocházejí z přírody a po zpracování si uchovávají vice než 50% své molekulární struktury (přirozený stav) včetně vody.

  10:00
Témata: Nivea, ingredience