PIGNUS.CZ - e-shop s kvalitním luxusním zbožím. Neváhejte a klikejte, vyhledávejte!

Kabelka je nepostradatelný pomocník a přitom kousek, který perfektně doladí váš styl. V nabídce e-shopu WWW.PIGNUS.CZ můžete vybírat z kvalitních dámských kabelek nebo pánských tašek značek Coccinelle, Anna Virgili, La Martina, Cerruti 1881 a Lamborghini.

Coccinelle

Coccinelle

Je libo koženou kabelku do práce nebo stylové psaníčko na večer? Kabelku do ruky, přes rameno či praktický messenger? Ať si na e-shopu WWW.PIGNUS.CZ vyberete jakoukoliv kabelku, můžete si být jisti, že se jedná o originál ušitý s maximální precizností z kvalitních materiálů. Široká paleta barev, velikostí a stylů vás ohromí, a jistě si vyberete tu pravou kabelku přímo pro vás.

Anna Virgili

Anna Virgili

Na e-shopu WWW.PIGNUS.CZ si mohou vybírat i muži z široké nabídky byznys tašek, tašek na notebook, batohů či bodybagů a peněženek.

Na e-shopu WWW.PIGNUS.CZ máte 100% jistotu, že kupujete originál s garancí výrobce.

Coccinelle

Coccinelle

A nezapomeňte sledovat aktuality a novinky. Na Facebooku a Instagramu PignusEshop budete vždy v obraze jaké módní doplňky jsou aktuálně IN.

Zajímá vás jaké budou módní trendy v kabelkách pro letní sezonu?

Podívejte se na představení nové kolekce Coccinelle

A jestli jste fanynka italské módní dokonalosti, tak si nenechte ujít představní nové kolekce italské značky Anna Virgili

  14:00