Léto se neslo ve znamení zářivých barev, které se nedaly přehlédnout, nadcházející podzim ale fandí přírodním odstínům na trochu jiné paletě.

Patříte-li k vyznavačkám módního minimalismu, vaše srdce jistě zaplesá. Ano, všechny ty neutrální barvy, které se dají tak dobře kombinovat, jsou zpět! Nejrůznější tlumené odstíny krémové, béžové, hnědé, zelené či zemité tóny se hlásí do služby. 

A komu tedy budou slušet? Světlejší odstíny opticky rozšiřují, což v praxi znamená, že jestli máte větší zadeček, světlé kalhoty nebudou pro vás to pravé, ale takové tričko si můžete klidně dovolit. 

Při kombinování vždy vycházejte z toho, že na silnější partie patří tmavší kousky a na ty štíhlejší světlé. Pozor si ale dávejte na hnědou, někdy tropí neplechu a pleti zrovna nelichotí. Pokud si obléknete hnědý top, můžete vypadat jako vosková figurína. Sukně ve stejném odstínu je ovšem v pořádku, s tou nic nepokazíte. 

Must have kouskem podzimního šatníku je určitě kabátek či bundička v barvě velbloudí srsti a k tomu ladící boty, slušet budou třeba ke klasickým modrým džínám a bílému tričku. 

Nezapomeňte ani na nějaké zajímavé šaty v přírodních odstínech, maxi délka stále frčí a s mladistvým křivákem budou vypadat fantasticky!

Extra tip:

Přírodní barvy můžete buď vzájemně mixovat a kombinovat, nebo vsaďte na outfit tón v tónu. Můžete být klidně od hlavy až k patě v béžové či khaki a vůbec to nebude na škodu. Dobré je i to, že tyto barvy sluší ženám v každém věku, nepřidávají roky, ale působí decentně a přirozeně .