Teplý vánek ve vlasech, pohodlné oblečení, uvolněná nálada a svobodná mysl. To vše a ještě mnohem víc vystihuje módní boho styl, inspirovaný především etnem a folklórem.

Máte ráda neformální, někdy třeba trošku bláznivou, veselou a hlavně ležérní módu? Potom je tenhle příjemný styl oblečení pro vás jako stvořený. Máte na výběr nekonečné množství kombinací jednotlivých kousků podle vašeho přání i fantazie. 

Patří sem například dlouhé sukně s volány se splývavými lehkými blůzkami, široké barevné a vzorované tuniky s džínami nebo nadýchané šaty doplněné nejrůznějšími vestičkami a bundičkami. 

Boho styl si rád hraje také se spoustou bižuterie a doplňků, jako jsou pásky, nepřeberné množství náramků, výrazné visací náušnice, jemné bavlněné šátky a šálky s výšivkami i bez, které se nosí na uzel uvázané na háčkovaných kabelkách, zlehka omotané kolem zápěstí či krku nebo místo čelenky do vlasů. Krásně ho doplňují také ozdoby v podobě střapců a peříček, pohodlných sandálů nebo dřeváků. 

Líbí se vám pestré barvy a vzory? Jen do nich! Dáváte přednost přírodně barevnému ladění? Možnosti jsou nekonečné. Hlavní roli totiž hraje uvolněnost a hlavně pohoda.

Volánky sice sluší všem, ale vícero kanýrů lichotí především mladším a štíhlejším ženám.

Oblíbenou a efektní kombinací jsou třeba plátěné nebo džínové šortky doplněné dlouhou tunikou, lýkovou taškou a espadrilkami nebo plátěnými sandálky na klínku či vyšší platformě. Roztomilým módním prvkem jsou slaměné kloboučky.