Venku panuje nádherné ryze letní počasí, je tedy absolutní nutností vybavit se oděvy a doplňky, které se k aktuálnímu období hodí. Kromě střihů a vzdušných materiálů se zaměřte také na barvy. A jaké odstíny se ke stávajícímu času nejvíce hodí? Inspiraci hledejte u exotických citrusů. Šťavnatější tóny totiž nenaleznete!

Oranžová, stejně jako žlutá, byly už na podzim a v zimě velkým trendem, který s létem rozhodně nekončí, ba naopak sílí. Kromě toho, že je oranžová a žlutá v kurzu, výhodou je navíc jejich široká barevná škála. Vybrat si tak mohou všechny ženy, ať už se jedná o sexy tmavovlásku, žhavou rusovlásku, nebo nežnou blondýnku, slušet budou všem. Stačí jen vědět, který tón je pro vás ten pravý.

Z kolekce: Converse - Chuck Taylor Glow Up
Z kolekce: Converse - Chuck Taylor Glow Up

Z kolekce: Converse - Chuck Taylor Glow Up

Jaká barva citrusu vám bude slušet?

Brunetky s intenzivním opálením to mají snadné. Mohou si dovolit pestré, ale i tlumenější barvy. Nicméně k tmavým vlasům se perfektně hodí výrazná oranžová s lehkým nádechem do červena, připomínající dužinu chutného červeného pomeranče. Výhodou tohoto odstínu je, že zvýrazní snědou barvičku získanou sluncem. Mimo jiné také oči získají jiskru. Zrzky zazáří v jakémkoliv tónu oranžové, který skvěle podtrhne oheň ve vlasech a rozkošné pihy. Rusovlásky mají často světlou pokožku, proto jim nelichotí pastelové tóny. Blondýnky vyniknou ve žluté, ale i oranžové. Čím sytější barva bude, tím lépe.

Módní rada: Jestli se rozhodnete obléci jednu z výše zmíněných barev, ale nevíte, s čím ji zkombinovat, pak věřte, že s přírodními odstíny neprohloupíte. Můžete je doplnit také o nevinnou bílou. Jako svršky volte denimové kousky.

Z kolekce: Mohito

Z kolekce: Mohito

Nebojte se doplňků

Doplňky jsou korunou každého outfitu. Nepodceňujte jejich výběr. Vždy mějte ve svém módním arzenálu několik stylů kabelek, bot, šperků. Můžete za jejich pomoci dodat fádní, ničím zajímavé kreaci nápaditý punc. Zvláště ženy preferující konzervativní look by měly volit alespoň jeden z doplňků ve výrazném provedení. Pořiďte si proto oranžovou kabelkou, žlutými botkami či náušnicemi. Tóny můžete vzájemně kombinovat. Navíc zaručujeme, že se vám budou hodit i příští rok. Šťavnatá oranžová a žlutá totiž jen tak z módy nevyjde.

Témata: léto