Už královna Kleopatra věřila, že mléko má blahodárné účinky na zdraví a krásu pokožky. Koupele v oslím mléce a další zkrášlovací rituály byly běžnou součástí jejích radovánek.

I dnes je mléko stále v kurzu a jeho užití v kosmetice neustále roste. Využijte jeho výjimečných účinků a vyzkoušejte produkty plné mléčných složek od značky Lactovit.


Že je mléko výjimečné je známo už odnepaměti. Výživové hodnoty, lahodná chuť a široké využití jsou jen částí všech jeho ojedinělých vlastností. A co víc, mléko je samo o sobě skvělým zdrojem vitamínů, vápníku, minerálů a kvalitních bílkovin. Mléčné složky navíc posilují imunitu a chrání organismus před negativními vlivy. S jistotou můžeme říct, že mléko je nezbytné nejen pro lidský organismus, ale i pro pokožku. Vzhledem k jeho blahodárným účinkům byla jen otázka času, kdy se mléko stane součástí složení tělové kosmetiky. Tuto příležitosti již před lety naplno využila španělská značka tělové kosmetiky Lactovit. Navíc letos, po několika letech výzkumu, představila nejnovější inovaci svého portfolia tělových mlék a sprchových gelů. Řeč je o revoluční formuli mléčných mikrokapslí LACTOSOMAS. Ty v sobě zahrnují všechny účinné složky mléka (minerály, proteiny, vitamíny) a díky své struktuře proniknou přesně tam, kde je to nejvíce potřeba. Díky technologii postupného uvolňování jsou tak vyživené všechny tři vrstvy pokožky. Již po několika použitích můžete nejen na pohled, ale i na dotek pozorovat hladší a pružnější pleť. Produkty značky Lactovit s unikátním mléčným složením zaručí vaší pokožce vitalitu, hebkost a maximální regeneraci.


Pokud chcete pro svou pleť udělat to nejlepší, vyzkoušejte produkty značky Lactovit a výsledky se dostaví dříve, než byste čekali.
  6:45,  aktualizováno  25. března 2019 17:56