Jemné linky a vrásky, ztráta mladistvého jasu, pružnosti a pevnosti pleti – to jsou projevy, které trápí snad každou ženu po třicítce. Jak se jich zbavit? Vyzkoušejte Mission, originální japonskou kosmetiku, která vás nadchne exkluzivním složením s bohatými aktivními složkami.

Japonky vždy byly a stále jsou proslulé svojí bezchybnou a nádhernou pletí. Při pohledu na ně si nemůžeme nevšimnout, že jejich pleť jenom září a vypadá mladistvě, bez ohledu na jejich skutečný věk.

V čem spočívá tajemství jejich krásného vzhledu?


Nejde o žádné tajemství. Nádherná a zdravá pleť, jíž se pyšní snad všechny Japonky, je výsledkem  japonského rituálu s jedinečnými kroky, ve kterých se používají výrobky obohacené o ty nejlepší složky.

Jedinečný japonský rituál si nyní můžete vyzkoušet i vy. Kosmetickou řadu Mission na náš trh exkluzivně uvádí značka AVON. Mission obsahuje produkty, které kombinují pokročilé technologie, inspirované nejnovějšími objevy vědy, se silou známých vzácných složek. U řady Mission Y jsou to fermentované kvasnice, bohaté na vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Vývoj Mission Eclat byl inspirován výzkumem RNA molekul, které posilují bílkoviny podporující tvorbu kolagenu. Je to skutečná esence japonské krásy – bohaté složení s nejlepšími složkami, které harmonicky kombinují tradiční japonské rituály a účinnou obnovující péči.

Mission představuje dvě řady produktů:

1. Mission Y


Mission_Y je určená ženám přes 30 let, které zaznamenaly první projevy stárnutí pleti: vrásky, suchou a unavenou pleť a ztrátu jasu.


2. Mission Eclat


Mission Eclat kombinuje exkluzivní složení s bohatými aktivními složkami. Nabízí prémiovou péči pro ženy nad 45 let, které trápí jemné linky a vrásky, ztráta mladistvého jasu, pružnosti a pevnosti pleti.


Jak je používat?


Klíčem k úspěchu je používání správných produktů každý den, krok za krokem, a především ve správném pořadí, aby poskytovaly hloubkovou hydrataci.

• Čištění
• Hloubková hydratace
• Koncentrovaná výživa
• Ochranná vrstva (Y)/ Pokročilá omlazující péče (Eclat)

NÁŠ TEST


Sadu produktů Mission Eclat otestovala redaktorka Lenka Švábová. Jaké jsou její dojmy?


Kosmetiku Misson Eclat, určenou pro ženy po 45, jsem testovala poněkud s předstihem. A dobře jsem udělala! Všech pět produktů mě nadchlo. A to už při vybalení z krabičky. Flakonky jsou zlatobílé a jsou zdobené nádhernými luxusními uzávěry. Takže v koupelně na poličce doslova září! Celkem jsem na testování dostala pět produktů. Nepoužívám je všechny najednou, ale různě je kombinuji.

Večerní odlíčení začínám s Mission Eclat Čistící pěnou na pleť. Stačí jí použít skutečně velmi malé množství, krásně pění a výborně odstraní z pleti make-up. Pak používám buď Mission Eclat Vyživující pleťové sérum – dle návodu stačí použít jen pár kapek, nebo pečující mléko Mission Eclat Intenzivně hydratační emulzi.

No a potom přicházejí na řadu krémy. Ty používám oba i po ránu. Na obličej je určený Mission Eclat Omlazující denní a noční pleťový krém, který poctivě používám i na krk, a na pokožku kolem očí a rtů je určen speciální Mission Eclat Omlazující krém na oční okolí a rty. Ten mě přímo nadchl! Má krásnou jemnou parfemaci, příjemně se roztírá a kolem očí vůbec nepálí ani neštípe. Zároveň je to asi první krém na rty, který v životě používám. A je to moc příjemné! Kdo si maže rty i během dne, určitě neudělá chybu, když si dá tento krém do kabelky a použije ho místo balzámu na rty. Mně zatím stačí použití ráno a večer.

Sadu produktů Mission Y otestovala šéfredaktorka Eva Fridrichová. Jaké jsou její dojmy?


Neustále se mluví o tom, jestli je asijská kosmetika vhodná i pro evropské ženy. Jak nejlépe to zjistit? Samozřejmě otestovat ji na vlastní kůži. K testování jsem dostala čtyři produkty z řady Mission Y: čisticí pěnu, pleťovou vodu, sérum a krém. Design nových produktů potěší každou ženu, která rada postuje fotky na Instagramu, celá řada je jednoduchá a opravdu instafriendly ;-)

Svůj pečující rituál začínám s Mission Y Čistící pěnou na pleť, která pleť zbavuje make-upu a všech nečistot. Jako druhý krok použiji Mission Y Intenzivně hydratační emulzi, která skvěle dočistí pokožku a ta je pak připravena na další péči. Tento očistný rituál si dopřávám každé ráno i večer. Asiatky tvrdí, že čistá a hydratovaná pleť je základ úspěchu.

Večer čisté pleti dopřávám Mission Y Vyživující pleťové mléko. Sérum má velmi jemnou parfemaci, což oceňuji, výrazné vůně mi večer nevyhovují. Mission Y Vyživující pleťové mlékomá tekutou texturu a velmi snadno se roztírá. Pleť je po péči skvěle hydratovaná a už po pár dnech bych řekla, že i pružnější.

Svůj ranní rituál jsem doplnila o Mission Vyživující denní a noční pleťový krém, který má velmi jemnou texturu a lehkou vůni. Rychle se vstřebává, takže make-up můžete nanést téměř okamžitě ;-).

  9:52,  aktualizováno  26. března 2019 16:24