Mít postavu modelky je pro dospělou ženu nereálný sen. Většině z nás by stačilo mít tělo, ve kterém bychom se cítily dobře a byly samy se sebou spokojené. K dosažení této mety pomůže cvičební a stravovací plán Sarah Maxwell.

Co má v současnosti většina žen společného? V záplavě starostí o děti a rodinu, kterou musí zvládnout vedle svého zaměstnání, zapomínají na sebe a své potřeby staví až na poslední místo. My v redakci jsme na tom stejně, proto jsme se spojili se Sarah Maxwell, mezinárodní fitness expertkou Nivea, a pokusili se najít pro vás i pro nás řešení.


„Většina žen je v přetlaku, a když už se konečně naskytne chvilka klidu, chceme si odpočinout a nic neřešit. Znám to i z vlastní zkušenosti – mám muže, dvě děti, psa a fůru starostí, stejně jako každá jiná zaměstnaná žena. Ale přece kvůli tomu nezůstaneme  oplácané a nešťastné?“ říká Sarah a nabízí řešení: „Cílem je pochopit svůj denní rytmus. Natvrdo si přiznat, jaké máme závazky a časové možnosti. A podle toho vyladit jídelníček, způsob stravování a pohybové aktivity.“ Sarah ovšem nezůstává u slov a učí tohle všechno na svých workshopech po celém světě. Na jeden takový pozvala naše redakce do Prahy tři z vás.


Jak takový workshop probíhá? Podívejte se na naši reportáž:


 


  9:11,  aktualizováno  25. března 2019 21:27