Nádherné obaly, krásné, stálé barvy, příjemná konzistence a jemná vůně. To vše je nová dekorativní kosmetika bagsy, která je k dostání výhradně v parfumériích Marionnaud.

Tato novinka zahrnuje dekorativní kosmetiku na rty, oči, tváře, včetně krásných doplňků. Navíc je to značka veganská pyšnící se certifikací Cruelty Free. Můžete se z ní radovat samy, ale skvěle poslouží i jako dárek.


BAGSY LIP COCOON


Dva hydratační balzámy, bezbarvý Lemon Lustre a jemně tónovaný Raspberry, které perfektně pečují o rty. Obsahují slunečnicový olej, bambucké máslo a ricinový olej, které rty doslova hýčkají. Cena 259 Kč.


BAGSY WOW LIPS


Šikovná rtěnka v tužce, která se vejde do každé kabelky a díky ní si během dne snadno upravíte make up podle potřeby. Krásné syté barvy dlouho drží na rtech a hydratační složky zajistí svůdné rty po celý den. Je k dostání ve čtyřech odstínech. Cena 479 Kč.


BAGSY LIP VELVET


Překrásná tekutá matná rtěnka, která na rozdíl od řady matných rtěnek rty nevysušuje, ale hydratuje. Rty jsou po aplikaci dokonale nalíčené, a příjemně hebké, nelepí, ani se nestahují. Cena 449 Kč.


BAGSY BEAUTIFUL EYES


Oční stíny v tužce ve čtyřech odstínech lze použít k vyčarování make-upu pro každou příležitost. Tužky můžeme využít také jako oční linky. Součástí balení je i ořezávátko. Cena 499 Kč.


BAGSY WONDER WAND


Tuto dvoubarevnou tužku lze využít jako korektor na drobné nedokonalosti pleti, či zamaskování kruhů pod očima, světlou část použijeme jako rozjasňovač. Lze ji využít také na populární konturování obličeje. Cena 649 Kč.


BAGSY RAY OF SUNSHINE


Přirozený matný bronzer, se kterým dodáte vaší pleti zdravý opálený vzhled. Na výběr jsou dvě varianty – pro světlejší typy Light/Medium, pro tmavší pokožku je tu Medium/Dark. Cena 649 Kč.


BAGSY PREETY CHEEKS


Dvě hravé tvářenky ve speciálním obalu doladí výsledný make-up k naprosté dokonalosti. S tvářenkami se výborně pracuje, jsou krémové, ale zároveň matné, navíc jsou opatřeny příjemnou vůní. Cena 569 Kč.


BAGSY COSMETIC BAG


Kosmetická taštička s populárními plameňáky bude skvělým místem pro dekorativku bagsy. Veselá, praktická a trendy, prostě bagsy. Cena 479 Kč.Veganskou dekorativní kosmetiku bagsy zakoupíte exkluzivně v parfumeriích Marionnaud

  11:16,  aktualizováno  26. března 2019 11:26