Pokud jsou vaše vlasy oslabené nebo suché, je čas jim dopřát pořádnou dávku výživy. A ta může být přímo luxusní!

L’Oréal Professionnel přináší rovnou dvě novinky z řady Mythic Oil, které můžete použít jak na vlasy, vlasovou pokožku, tak i na tělo. Hned po vyzkoušení si je prostě zamilujete. Věnujte chvilku jenom sobě a svým vlasům, vy si to přece zasloužíte!


SÉRUM DE FORCE je jedinečný přípravek, který si zaslouží vaše slabé a suché vlasy bez lesku. Obsahuje olej z pupalky dvouleté, známé již ze starověku pro své výjimečně výživné a regenerační účinky. Sérum proniká hluboko do vlasového vlákna, které zcela obnoví a posílí, prokazatelně redukuje lámavost vlasů a vyživuje vlasovou pokožku. Pocit silnějších a zdravějších vlasů a vlasové pokožky můžete mít hned. Podmanivá vůně mandarinek a černého rybízu vytváří dokonalou souhru s jemností dřevité vanilky a jasmínu.


Použití: Aplikujte 2–4 pipety SÉRUM DE FORCE do vlhkých, ručníkem vysušených vlasů, přípravek vmasírujte do vlasové pokožky a rovnoměrně naneste na vlasy. Díky příjemné masáži se z aplikace stává rituál, který si okamžitě zamilujete.Shimmering Oil – Profesionální olejový rituál teď posílí tělo i vlasy jemným třpytivým závojem. Je speciálně navržen tak, aby odrážel světlo. Tato novinka obsahuje esenciální olej z magnolie, který posiluje vlasy po celé jejich délce. Dále obsahuje jemné zlaté částečky, které na těle vytvářejí třpytivý efekt.


Použití: Jemně vmasírujte do pokožky. Olej ji zanechá jemnou a sametovou. Konečky prstů naneste olej do vlasů pro svěží look, vůni a sluneční tóny ve vlasech. Nezanechává mastný efekt a lehce se odstraňuje.  6:48,  aktualizováno  25. března 2019 20:57