S přibývajícím věkem každý z nás pozoruje nové vrásky a prohlubování těch stávajících.

S nadějí zkoušíme různé zázračné krémy, které nepůsobí podle našich představ. Jak docílit hladké pokožky bez vrásek a získat mladistvý vzhled bez použití skalpelu? Zkuste neinvazivní metodu pomocí radiofrekvenčních vln, které mají prokazatelné účinky na pleť.


Příznivé účinky radiofrekvenčních vln

Při použití této technologie se zahřívá podkožní vrstva a regeneruje povrchová. Dochází ke stimulaci kolagenových vláken, která na sebe vážou vodu a tím se vyplňují vrásky. Dalším příznivým efektem je vypnutí pleti, modelace obličeje a odstranění dvojité brady.


Zázračná kyselina hyaluronová

Radiofrekvence je účinnější při použití kyseliny hyaluronové. Ta nahrazuje bolestivou injekční aplikaci výplňovými materiály a botoxem. Kyselina hyaluronová nevyvolává alergie a obnovuje pleť tím, že regeneruje vrstvu kolagenu a hydratuje pokožku. Do pleti se vpravuje masáží nebo se zapracovává pomocí radiofrekvenčních vln. Ihned po ošetření je pleť pevnější a vypnutá.


Počet ošetření a cena

Podle stavu pokožky se podstupuje několik ošetření, v průměru pět ošetření, které je vhodné absolvovat 1 x za 7 až 10 dní. Cena se pohybuje kolem 600 Kč za jedno ošetření, při zakoupení permanentky estetické salóny poskytují slevu. Pokud o této metodě uvažujete, ale nemáte dostatek peněz, lze využít této možnosti.


Kontraindikace

Tato metoda ale není určena pro každého. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám, lidem s poruchami imunity, vážným srdečním onemocněním, poruchami srážlivosti krve, rakovinou, kovovými implantáty v těle a koloidními jizvami. Po ošetření se raději vyhněte sauně a intenzivnímu slunění.


Lifting obličeje pomocí radiofrekvenční metody navrátí Vaší pleti svěžest a pevnost. Proč si takový pocit nedopřát? Alespoň za zkoušku to stojí!


  4:50,  aktualizováno  25. března 2019 20:39