Hádali byste této americké herečce sedmdesátku? Jak to dělá, že vypadá tak fantasticky?

Připravte pleť


Susan má na svůj věk pleť v perfektním stavu. Proto i vy, než se začnete líčit, dodejte pleti výživu, regenerační a liftingové složky. Po padesátce si vybírejte péči, která toto všechno v jednom kroku obsahuje. Za tyto krémy si sice připlatíte, ale opravdu fungují a nemusíte mít najednou několik přípravků. Vynikající jsou například krémy Revitalizing Supreme od Estée Lauder.

Použijte základ


Po péči pleť rozjasněte a sjednoťte tekutým make-upem. Vyhněte se pudrovým make-upům, protože ty starší pleť vysušují a ulpívají ve vráskách. Ideální je, pokud make-up o pleť také pečuje. V tomto věku není regeneračních složek nikdy dost! My jsme zvolili luxusní kaviárový make-up od La Prairie.

Jednoduché líčení očí


Příliš mnoho make-upu a barev přidává roky. To ví i Susan, a proto je její make-up jednoduchý a minimalistický. K horním řasám naneste trošku tmavě hnědého očního stínu – podobně, jako byste si kreslila linku. Pak použijte zhušťující a prodlužující řasenku, která udělá opravdu výrazné řasy.

Obočí – správný výběr barvy


Všimněte si, že Susan ladí barvu obočí se svými zrzavými vlasy – není příliš tmavé, ani příliš široké. Proto působí přirozeně a dodává jí mladistvý vzhled. Skvělá je k tomu například tužka na obočí v blond odstínu.

Svěží rty a líčka


Pokud jste starší, vhodně volte barvy. Ideální jsou ty, které opticky rozjasní – odstíny růžové, červené a oranžové. K Susan se hodí teplé tóny, které ladí s barvou její pleti i rtů. Tady zvolila teplou červenou rtěnku i tvářenku, obě ve stejném odstínu.

 

  8:00,  aktualizováno  26. března 2019 17:26