I když bylo letos britské herečce už čtyřicet, tím správným líčením ví, jak stále vypadat svěže a mladě:

Tvář:


Pleť po čtyřicítce potřebuje hodně hydratace a také péči s liftingovým efektem. Nejprve proto použijte omlazující sérum a pak anti-age krém. Nechejte do pleti dobře vstřebat ( alespoň 10 minut) a teprve pak začněte líčit. Použijte, podobně jako Rosamunde, přirozený make-up se středním krytím, ideální je, pokud bude rozjasňující nebo liftingový. Kruhy pod očima a nedokonalosti zakryjte jemným vklepáním korektoru. Prim zde hraje růžová tvářenka, která dodá celé tváři zářivý a mladistvý vzhled.

Oči:


Rosamundino líčení je minimalistické – na očích má pouze tenkou černou linku, která vedená těsně u horní linie řas. Díky tomu pak řasy vypadají hustější a krásnější, oko je opticky větší a více otevřené. Vše zakončete černou řasenkou. I když to na obrázku není vidět, tužkou na obočí v barvě vašich vlasů domalujte tvar obočí.

Rty:


Jemná růžovo-broskvová barva rtěnky je ideální na denní nošení i na jaro. Krásně ladí s tvářenkou a dodává celému vzhledu šťavnatý vzhled. Rtěnka by měla mít krémovou konzistenci, bez obsahu lesku a třpytek, které opticky zestařují.

 

  7:00,  aktualizováno  9:17