Britská zpěvačka je chameleon - pokaždé vypadá jinak. V tomto looku vsadila na zlatou. Zkuste ji i vy!

Toto líčení se skvěle hodí na léto. Teplé a kovové tóny výborně ladí k opálené pleti a dají ji ještě více vyniknout.

Jak na to?


Pleť sjednoťte velmi lehkým, transparentním make-upem. Takové jsou například cushion make-upy, kdy je tekutá báze napuštěná ve speciální houbičce a také se na pleť houbičkou nanáší, takže vytvoří velmi svěží, přirozený a zářivý finiš. Pak pleť lehce přepudrujte bronzerem a použijte ho na lícní kosti místo tvářenky. Budete tak působit opáleněji.

Oči a obočí


Na celé horní víčko až k obočí aplikujte bázi pod oční stíny, lépe tak budou držet celý den a nebudou se rozmazávat. Pak tam také naneste jemně oranžový oční stín a na pohyblivé víčko dejte zlatý. Pak si vezměte černou tekutou oční linku a namalujte ji nad horní řasy, ve vnějším koutku oka ji trošku protáhněte. Řasy zvýrazněte černou zhušťující řasenkou nebo si nalepte umělé řasy.

Obočí je výrazné a dodává očím dramatický vzhled. Jeho tvar vymalujte paletkou na obočí, tvar by měl být spíše kulatý, než ostrý.

Nude rty


Rty jsou nenápadné, aby hlavním prvkem líčení byly právě oči. Zvolte matnou, nude béžovou rtěnku a nepoužívejte konturovací tužku, aby efekt působil co nejpřirozeněji.

  12:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:42