Hádali byste této herečce, že je dva roky po čtyřicítce? Dvojnásobná maminka přesně ví, co ji sluší. I u večerního líčení:

Připravte pleť


I když se jedná o slavnostní líčení, není nijak přehnané, ale kromě očí působí velmi přirozeně. Prim tady hraje krásná, opečovaná pleť. I po čtyřicítce je nutné je nutné ji dodat dostatek hydratace. Ještě proto, než začnete líčit, použijte pod krém hyaluronové sérum.

Vyhlaďte i sjednoťte


Make-up volte s liftingovým efektem. Nejen, že pleť bude sjednocená, ale bude na ní i méně vrásek. Na hranu lícních kostí naneste štětcem růžovo-cihlovou tvářenku, bez perleti. Proč nepoužívat perleť? Zvýrazňuje totiž vrásky a všechny nedokonalosti pleti.

Oči v hlavní roli


U očí Reese zvolila kouřové líčení, avšak v tmavě hnědém odstínu, který působí luxusně, ale ne příliš přemalovaně. Hnědým očním stínem vymalujte celé oko, nejvíce stínu aplikujte do vnějších koutků. Pak použijte černou řasenku.

Jemné rty


Na rty zvolte jemně růžovou, krémovou rtěnku. Hezky bude vypadat, když rty orámujtete neviditelnou konturovací tužkou a barvu vymalujete štětečkem na rty.

  10:00,  aktualizováno  26. března 2019 10:38