Čtyřicetiletá kanadská herečka ví, jak klasické kouřové líčení oživit a sladit ho se svým outfitem. Zkuste tento zajímavý look i vy!

Kouřové líčení je nesmrtelné. Nádherně zvýrazní oči a sluší každé ženě. Nemusí to však být jen černá klasika, kouzlit se dá také s barvami, jak ukazuje Rachel. Barvu temně zelených šatů vizážisté na předávaní sošek Oskarů sladili s líčením jejích očí.

Pokud nosíte výrazně nalíčené oči, měla by být pleť co nejlépe sjednocená a zakryté všechny nedostatky, jako jsou kruhy pod očima, červené žilky, pigmentové skvrny. Ideální je použít rozjasňující make-up a rozjasňující korektor. Na tváře zvolte růžovo-tělovou krémovou tvářenku, která bude působit přirozeně a přitom skvěle rozjasní tvář.

Jako podklad při líčení očí použijte také make-up, stíny pak budou lépe držet. Pod oči aplikujte korektor. Vše zafixujte transparentním sypkým pudrem a teprve pak použijte mastné stíny v tužce, které budou fungovat i jako konturovací tužka. Barva by měla být černo-tmavě zelená. Nejprve tužkou vymalujte linky okolo řas, u dolního víčka linku malujte dovnitř. Pak naneste barvu na horní víčko a kontury rozmažte do ztracena houbičkovým aplikátorem očních stínů nebo štětečkem. Řasy namalujte několika vrstvami černé řasenky a na rty použijte růžovo-béžovo-meruňkovou rtěnku.

 

  7:00,  aktualizováno  31. března 13:47