Když se s českou topmodelkou setkáte, okozlí vás. Má neskutečné charisma a také ví, jaké líčení ji sluší. Zkuste toto slavnostní, večerní i vy!

Klasika vede všemi sezónami. Kouřové líčení, na které vsadila i Petra prostě nikdy nezestárne a sluší opravdu každé ženě bez rozdílu věku.

Na večer se nebojte i více krycího make-upu. V umělém osvětlení bude vypadat skvěle. Nejprve na pleť naneste podkladovou vyhlazující bázi. Teprve pak make-up, bude na ní lépe držet. Líčidlo rozetřete i na krk, aby nebyl vidět přechod barev. Na líčka naneste jemně růžovou tvářenku.

Na oči použijte podkladovou bázi, ale tu pod oční stíny. Tmavé barvy tak lépe budou držet. Nad horní i spodní řasy nakreslete širokou černou linku. Na pohyblivá víčka černý oční stín. Spodní linku jemně rozmažte do ztracena, aby líčení působilo vystínovaně a „kouřově“. Na řasy použijte několik vrstev řasenky s efektem umělých řas.

Návod na kouřové líčení najdete zde!

K výrazným očím ladí upravené obočí. Krásný tvar vykouzlíte s pomocí šablon, které bývají součástí některých paletek na obočí. Stačí jen přiložit a volné místo vymalovat.

Celé líčení zakončete růžovo-meruňkovou krémovou rtěnkou.

 

  12:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:06