Známá herečka je dokonalým ztělesněním francouzského šarmu. Typičtější líčení v tomto stylu snad ani nemohla mít!

Co je tak typické pro Pařížanky? Perfektní pleť, černé tekuté linky a rudé rty. Marion na filmovém festivalu v Cannes dokázala, že tento make-up je evergreenový a nikdy nevyjde z módy.

Francouzské ženy často používají na péči o pleť přípravky, které si kupují v lékárně. Skvělým příkladem můžou být například krémy od značky Nuxe nebo anti-aging od La Roche-Posay či Avéne. Nejprve tedy pleť vyživte hydratačním krémem s vyhlazujícími složkami a také nezapomeňte ošetřit oční okolí. Nechejte aspoň 15 minut vstřebat a teprve pak použijte podkladovou bázi pod make-up. Krásně pleť vyhladí, sjednotí a zaručí, že make-up vydrží bez poskvrny celé hodiny.

Pak sáhněte po černé tekuté oční lince. Pokud jste začátečnice, nejlépe se vám bude pracovat s linkou v peru nebo ve fixu. Pohyb při malování by měl být plynulý a ruka pevná. Docílíte toho, když si loket zapřete o svoje tělo nebo o stůl. Linka by měla začínat nad duhovkou a nebojte se ji protáhnout za oko. Tak budou oči opticky působit větším a mandlovým dojmem, což je velice svůdné a sexy. Pokud jste přetáhla, vše snadno vyzmizíkujte vatovou tyčinkou navlhčenou micelární vodou. Na řasy pak použijte černou řasenku a nezapomeňte tužkou na obočí upravit barvu a tvar obočí.

Rudé rty Marion volila v krémové textuře a v odstínu mírně do oranžova. Tento odstín nádherně rozjasní pleť. Konturovací tužkou vymalujte tvar rtů a také celé rty. Tento podklad je důležitý, aby vám, když budete jíst a pít, nezůstala nepřirozená kontura okolo rtů. Pak teprve použijte rtěnku.

Zkuste také: Líčení podle hvězd: Sandra Bullock


 

  7:00,  aktualizováno  26. března 2019 16:25