Profesionální celebrita, 22letá modelka z rodu Kardashians ví, jak na rafinované večerní líčení. Zkuste ho i vy:

Opálená pleť:


Létem opálenou pleť není potřeba překrývat silným make-upem, ale udělejte to jako Kendall a jako podklad zvolte transparentní lehký podklad, například BB krém nebo cushion, „houbičkový“ make-up. Je tekutý, lehký, napuštěný ve speciální houbičce, kterou se také na pleť nanáší, jako barva na razítku. Stačí jen lehké sjednocení a pak pleť jemně poprašte bronzovým pudrem - bronzerem. Naneste ho také na hranu lícních kostí, místo tvářenky.

Kouřové oči:


Líčení očí je kouřové, ale jemnější, díky bronzovým stínům. Ty jsou ideální krémové, v tužce. Bronzovou tužkou orámujte oko a barvu naneste u na pohyblivé horní víčko. Barvu jemně rozetřete do ztracena, například houbičkovým aplikátorem na oční stíny. Horní i dolní řasy bohatě pročešte černou řasenkou s efektem umělých řas. Dodá řasám délku i hustotu.

Výrazné obočí:


Nalíčené oči ještě lépe vyniknou, když k nim doladíte obočí. To může být výrazné a širší. K večernímu make-upu se bude skvěle hodit. Na definování tvaru použijte tužkou na obočí a vymalujte s ní i barvu. Pak, bezbarvým fixačním gelem, obočí pročešte směrem nahoru. Bude působit upraveně a přitom přirozeně.

Růžové, romantické rty:


Celému looku dává svěžest a projasňuje ho jemně růžová rtěnka v odstínu okvětních lístků růží. Ideální je krémová textura s velmi jemnou perletí.

  15:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:29