Americké herečka, která byste čtyřicítku určitě netipovali, sází na minimalistické líčení s důrazem na výrazné, fuchsiové rty, které ho povyšují na slavnostní.

Večernímu looku od Jessicy vévodí tři detaily: perfektní matná pleť, matné fuchsiové rty a rezavé vlasy. Dokonalá souhra. Jak na to?

Pleť:


Vsadit můžete buď na tekutý zmatňující make-up nebo kompaktní pudrový, který sice vypadá jako pudr, ale nanáší se na pleť houbičkou. Kryje a sjednocuje pleť jako make-up. Je skvělý do kabelky i na cestování, protože se nevylije. Svojí texturou ho ocení ženy, které mají mastnější nebo smíšenou pleť a potřebují zmatnit. Na tváře velmi jemně velkým štětcem aplikujte nenápadnou, nude pudrovou tvářenku.

Oči


Korektor naneste pod oči, aby nebyly vidět kruhy a aplikujte ho také jako podklad pod oční stíny na pohyblivá horní víčka. Pak na ně naneste světle hnědé oční stíny, bez velkého množství perleti a ještě je zvýrazněte černou řasenkou.

Rty


Jsou nejvýraznější. Mat a fuchsiová nebo-li magenta barva krásně ladí k rezavým vlasům a celé líčení rozjasňují. Pokud používáte matnou tekutou rtěnku, snadno vymalujete dokonalý tvar rtů i bez konturovací tužky. My doporučuje vybrat si dlouhotrvající rtěnku, která vám zůstane dokonalá po celý večer a vydrží, i když bude pít nebo jíst.

  12:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:47