Exotická zpěvačce, herečce a tanečnici táhne na padesátku. My bychom JLo hádali o deset méně. Jak se nalíčit jako ona?

JLo vsadila na evergreenovou klasiku - kouřové oči a lesklé nude rty. Toto líčení nikdy nevyjde z módy a sluší úplně každé ženě. Pokud se použije místo černé barvy na očích hnědá, dá se nosit také na den.

Jak na to?


Nejprve pleť osvěžte termální vodou ve spreji. Dodá ji hydrataci a dobře ji připraví na další péči. Před padesátkou doporučujeme použít hydratační sérum a silný anti-aging krém. Než začnete líčit, počkejte deset minut, než se péče do pleti dobře vstřebá, kdybyste se začala líčit ihned, make-up by se stíral a nedržel by. Pak na pleť použijte omlazující bázi pod make-up, která pleť vyhladí, rozjasní a zajistí, že líčení zůstane perfektní dlouho. Make-up by měl liftingový efekt, aby pleť byla vyhlazená a v co nejlepší formě.

Kouřové oči


I zde je velmi důležitým přípravkem podkladová báze tentokrát pod oční stíny. Naneste ji na horní pohyblivá víčka a pak teprve začněte líčit. Černý stínem vymalujte celý obvod oka a rozetřete barvu do ztracena. Pak teprve použijte tužku na oči a jejich tvar s nimi orámujte. Obě textury - stíny i mastnou tužku „spojte“ dohromady štětečkem, kterými i barvy jemně rozetřete až na celá horní víčka. Nejtmavší odstín ale musí být na vnějších koutcích oka. Pro větší dramatičnost si nalepte umělé řasy. Je velmi snadné je přilepit - stačí k tomu speciální lepidlo a pinzeta, kterou řasy lépe k přírodním přichytíte.

Dokonalé obočí


Zvýrazněte si také obočí. K tmavým očím musí být perfektní - být pěkně tvarované i mít tmavší barvu. Vše docílíte vymalováním gelovou barvou na obočí a štětečkem. Štětečkem totiž vymalujete jednotlivé chloupky, takže obočí ve výsledku bude vypadat upraveně a také přirozeně.

Rty: leskle nenápadné


Nakonec použijte na rty nude rtěnku a přes ní aplikujte bezbarvý, vynilový lesk.

  12:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:53