Krásná herečka od dob seriálu Přátelé snad ani nestárne. Jak se nalíčit jako ona, abyste působila svěže a o pár roků mladším dojmem? Víme, jak na to:

Pleť:


Ať je vám kolik chce, vždy je před líčením nutné pleť ošetřit. Takže žádné líčení jen tak. Pleť musí být vyživená, hydratovaná a hladká - to dobře ví i Jennifer. K tomu vám dopomůžou dva výrobky. Pleťové sérum a pak krém. Ideální jsou antiagingové, které mají několik funkcí najednou: regenerují, vyhlazují, rozjasňují. Pak několik minut počkejte, až se péče vstřebá a teprve pak se ličte.

Podklad:


Jako první krok naneste na celý obličej i krk podkladovou rozjasňující bázi. Obsahuje totiž speciální pigmenty, které odrážejí světlo a obličej pak působí zářivě, stejně tak, jako je tomu u mladé pleti. Pak teprve aplikujte liftingový make-up a korektor. Korektor je důležitý zejména pod oči, skvěle zakryje tmavé kruhy, díky nimž obličej jinak působí unaveně a staře. Na líčka prsty vklepejte krémovou, růžovou tvářenku bez perleti. Krémová textura lépe splyne s pletí. Svěžest pleti dodejte závěrečným vklepáním rozjasňovače nad oblouky lícních kostí.

Oči:


Nejvýraznějším detailem jsou u Jennifer oči. Krásně zkombinovala černou oční tužku s olivovými stíny, které podtrhují barvu jejích očí. Nejprve na pohyblivé oční víčko naneste stíny a pak okolo linie řas si udělejte měkkou černou tužkou linku. Aby efekt působil přirozeně, aplikátorem očních stínů ji jemně rozmažte tak, aby splynula se stíny. Pak použijte černou řasenku a upravte si tvar obočí tužkou na obočí nebo paletkou.

Rty:


Růžová barva omlazuje, proto ji použila i Jennifer. Proč? Když se podíváte na malé děti, v jejich obličeji vždy najdete na tvářích a na rtech přirozeně růžovou barvu. Stejně tak je to s volbou rtěnky a tvářenky, i pozdějším věku opticky ubírá roky.

 

 

  15:00,  aktualizováno  26. března 2019 10:10