Hádali byste britské oscarové herečce, že překročila sedmdesátku? Vypadá stále báječně a v líčení se ani ve svém věku nebojí barev!

U Helen se nám líbí, že stárne s grácií. Vrásky k jejímu věku oatří a nijak si z nich hlavu nedělá. Naopak ji sluší.

Jak na to?


Pleť ošetřete liftingovým sérem a také krémem. Toto anti-aging duo přirozeně vyhladí pleť, takže se bude lépe líčit a make-up nezůstane v hlubokých rýhách. Pak obličej i krk sjednoťte liftingovým make-upem, který by měl být v co nejpřirozenějším odstínu, jaký má vaše pleť. Na líčka se nebojte použít zářivou tvářenku. Růžovo - oranžový odstín dodá pleti svěžest a opticky omladí. Pozor ale - bez perleti! Ta naopak zestařuje.

Jelikož má Helen modré oči, vizážisté správně zvolili temně modrou tužku na oči a také oční stíny. Odstín temné noci opticky odvrátí pozornost od převislých víček a naopak zvýrazní duhovku. K tomu černá řasenka a je hotovo.

Jelikož věkem světlá obočí, je nutné mu dodat barvu. Ideální je paletka na obočí, kde si můžete namíchat odstín, který se k vám hodí. Neměl by být příliš tmavý, ani příliš světlý.

Růžová rtěnka je pro celý look to pravé. Nádherně rozjasní a zvýrazní úsměv. Aby se rtěnka nevpíjela do vrásek okolo rtů, použijte nejprve transparentní konturovací tužku. Nejde vidět, zato velmi pomáhá.

 

  7:00,  aktualizováno  26. března 2019 14:06