Hvězda snímků Fifty Shades ví, že i na slavnostní premiéru někdy méně make-upu znamená více!

Některým ženám příliš make-upu nesluší a naopak jejich krása vynikne, pokud jen zdůrazní jejich krásné rysy v obličeji - jako tomu bylo u americké herečky a dcery slavných rodičů - Melanie Griffith a Dona Johnsona.

Dakota má dokonalou pleť bez jediné chybičky a tak ani pod světla ramp nebylo potřeba krycího make-upu, ale transparentního, rozjasňujícího. Na denní nošení Dakotě úplně postačí BB krém. Všechno další líčení je laděné do jednoho tónu - do cihlově-růžově hnědé. Je to barva, která dá dokonale vyniknout modrým Dakotiným očím. Ty nejsou nalíčené klasicky, ale nejvíce očních stínů je i vnějších koutků, takže oči působí více mandlovým dojmem. Vše je doplněno černou, výraznou řasenkou a upraveným obočím, kterého nejlépe dosáhnete s pomocí paletky na obočí.

Ve stejném odstínu, jako byly oční stíny, je laděná i tvářenka a rtěnka. Rtěnku klidně můžete místo tvářenky použít, stačí jí jen lehce na líčka vklepat prsty. Rtěnka by měla být s jemným leskem, který dodá celému líčení svěží, šťavnatý a velmi svůdný vzhled.

Vyzkoušejte líčení podle krásné Evy Green