Když se díváte na fotky okaté herečky, máte pocit, že snad ani nestárne. Jak se nalíčit, abyste vypadala svěže a mladistvě jako ona?

Celé líčení působí přirozeně, takže ho můžete nosit na denní nošení, na víkend nebo i do práce.

Pleť


Nejprve sjednoťte pleť zmatňujícím make-upem. Nedostatky pleti - jako kruhy pod očima, žilky a pigmentové skvrny zakryjte korektorem. Můžete ho nanášet prsty, ale neroztírejte ho, pouze vklepávejte. Tím dosáhnete vyššího krytí.  Na tváře použijte pudrovou tvářenku v jemně růžovém odstínu.

Oči


Na nalíčení očí vám postačí tmavě hnědá tužka na oči. Obkružte s ní celé oko. Horní linku veďte podél linie řas, spodní linku můžete vymalovat „dovnitř“ spodního víčka. Linka by neměla být příliš tlustá. Řasy namalujte tmavě hnědou řasenkou.

Obočí


Pokud máte husté obočí jako Anne, stačí jeho tvar zafivat tónovaným fixačním gelem na obočí - kartáčkem obočí vyčesávejte směrem nahoru. Pokud máte obočí řídké, vymalujte jeho tvar barvu paletkou na obočí a také pak zafixujte jeho tvar, ale bezbarvým fixačním gelem.

Rty


Na rty naneste jemně růžový lesk nebo balzám na rty, ideálně ve stejném odstínu, jako byla tvářenka. Celkový dojem pak působit sjednoceně a dokonale.

  8:00,  aktualizováno  26. března 2019 10:37