Neznáme snad muže, který by si nad fotografií této půvabné herečky nepovzdychl. Angelina se prostě líbí všem. Buďte sexy a smyslná jako ona, díky jejímu líčení!

Angelina je věrná svému stylu a příliš své líčení nemění. Typické jsou pro ni jemné tekuté černé oční linky. Tady však, na večerní příležitost, zvolila oči výrazněji namalované a dala jim plně vyniknout. Pleť i rty zůstaly nenápadné.

Podklad:


I když to nevypadá, letos Angelina oslaví své 43. narozeniny. Přesto má dokonalou pleť. Jako první pleti dopřejte hydratační sérum s obsahem kyseliny hyaluronové. Ta na sebe váže vodu a pleť vyhladí. Přes sérum použijte anti-aging krém, který umí rozjasnit, vyhladit vrásky, prostě udělat pleť krásnější. Nechejte několik minut do pleti vstřebat, a teprve potom nanášejte liftingový tekutý make-up. Výborně bude vypadat, pokud na nanášení použijete profesionální houbičku ve vejčitém tvaru, díky které se dostanete i méně přístupných míst, jako je okolí nosu a místa pod očima. Kruhy pod očima ještě zakryjte rozjasňovacím korektorem.

Oči


Na celé horní víčko použijte pokladovou bázi, díky které se líčidla z očí ani nehnou. Pak víčka vymalujte nenápadným očním stínem v krémovém odstínu a od půlky si vymalujte měkkou černou kajalovou tužkou linku, protáhněte směrem ven a nahoru. Tak, aby oči získaly kočičí tvar. Linku si udělejte i dole, opět jen ale u vnějšího koutku. Pak linky štětečkem jemně rozmažte, aby nepůsobily tvrdě a efekt vypadal dokonale. Řasy několikrát pročešte černou řasenkou, nejvíce zase u vnějších koutků. Skvěle také působí, když si tam nalepíte také trsy umělých řas. Oči se tak mandlovitě protáhnou a vypadá to nádherně!

Obočí


K takto nalíčeným očím je důležité upravené, přirozené obočí. Stačí, když si ho pročešete hnědou řasenkou na obočí - obalí každý chloupek a obočí bude výraznější a bude zafixovaný jeho tvar.

Rty


Na rty už pak jen zvolte krémovou rtěnku v nude odstínu. A je hotovo!

  10:00,  aktualizováno  26. března 2019 10:47