V parném létu se chce většinou každý vyhnout nepříjemnému pocení. Jednou z možností je použití antiperspirantů, které omezují pocení.

Na trhu je hned několik druhů – kuličkové, tuhé, gelové, nebo ve formě spreje. Záleží jen na Vás, jakému druhu aplikace dáte přednost. Značka adidas nabízí ve svém portfoliu hned několik variant. Užijte si péči o vás s antiperspiranty adidas ve spreji či v provedení roll-on.Novinka adidas adipure je první antiperspirant na trhu s 0% obsahem hliníkových solí, který využívá zcela novou, patentovanou absorpční technologii cotton-tech™. Respektuje pokožku a poskytuje okamžitý komfort, účinnost a svěžest. Zajišťuje dlouhodobou ochranu proti pocení. Zároveň nechává kůži dýchat přirozeně bez ucpání pórů a poskytuje 24hodinovou ochranu pro maximální výkon.Pro koho je určen?


Vyznáváte zdravý životní styl. Máte rádi pohyb, který vám pomáhá nacházet klid a žít v rovnováze.Antiperspirant adidas climacool nabízí nejlepší účinnost ve své třídě. Jedinečné složení poskytuje 48hodinovou ochranu proti pocení a zápachu díky dvojitému, blokujícímu a absorbujícímu, působení účinných látek antiperspirantu.Pro koho je určen?


Milujete moderní technologie. Máte rádi dynamické sporty, při kterých neustále překonáváte sami sebe.Na antiperspirant adidas Cool & Dry 6 v 1 se můžete ve všem spolehnout, od ochrany proti zápachu až po šetrnost k vašemu oblečení, jsou šetrné k pokožce i k vašemu oblečení. Nabízejí 6 kroků pro absolutní pohodlí - ochranu proti nepříjemnému zápachu, proti pocení, proti bílým skvrnám, proti žlutým skvrnám, antibakteriální ochranu a extra svěžest.Pro koho je určen?


Žijete naplno, rádi zkoušíte nové věci. Váš sportovní záběr je široký, od aerobního po relaxační cvičení.


  13:25,  aktualizováno  25. března 2019 19:21