Období začínajících letních prázdnin je jako stvořené pro sportovce všeho druhu. Slunečné dny, obloha bez mraků a všeobecná pohoda umožní realizovat i ta nejnáročnější sportovní přání. Tělu dáte pořádně zabrat, ale co vaše pokožka?

Ta se v důsledku fyzické zátěže v horkých dnech rychle vysouší, a proto je nutné se o ni pečlivě starat. 


Odpolední tenis s kamarády, ranní běh před prací, nebo celodenní výlet na kole s rodinou. Máte jednu z těchto venkovních aktivit spojenou s létem? Nejteplejší období roku právě začíná a otevírá se tak nekonečné pole možností pro všechny amatérské i profesionální sportovce. Neustálá přítomnost slunečních paprsků a horký vzduch ovšem mohou na vzhledu vaší pokožky zanechat nechtěné stopy. Pokud chcete svou pleť udržet ve stejně dobré kondici, jako vaše svaly, poohlédněte se po správných produktech. Poté už oblíbenému sportování nebude stát nic v cestě. 


Abyste udrželi svou pokožku během zvýšené fyzické zátěže maximálně chráněnou a zároveň hydratovanou, nabízí značka Lactovit jednoduché řešení.Jedná se o speciální produktovou řadu Lactovit Activit. Ta díky nové formuli mléčných mikrokapslí Lactosomas hydratuje pleť do hloubky a pomocí L. Casei F. obnovuje přirozenou kožní mikroflóru. Vytváří tak na pokožce ochranou bariéru a po celý den ji chrání před nepříznivými vlivy.


Vyzkoušejte ochranné tělové mléko o velikosti 400 ml a dopřejte vaší pleti tu nejlepší možnou bariéru proti narušení přirozené mikroflóry pokožky vlivem teplotních změn, znečištěného ovzduší nebo slunečních paprsků.Důkladná sprcha je po sportovní aktivitě nezbytná. Řada Activit nabízí i sprchový gel ve dvou velikostech, a to 300 ml a 500 ml. S ochranným sprchovým gelem si vaše pleť udrží přirozené zdraví, vysokou hydrataci a bude příjemně vonět.Máte nedostatek času na používání tělového mléka tradičním způsobem? Využijte Lactovit mléko do sprchy s esenciálními oleji, které funguje jako klasické tělové mléko, ale již při sprchování! Kombinace olejů zanechá pokožku jasnou a zářivou. Aplikuje se přímo ve sprše na vlhkou pleť, poté stačí pouze opláchnout vodou. Po usušení ručníkem se můžete ihned obléknout. Pokud nemáte dost času, vyzkoušejte nejrychlejší možnou variantu hydratace už během mytí!  8:58,  aktualizováno  25. března 2019 18:48