Přichází léto a s ním slunce a současně také touha žen proměnit svou barvu vlasů. V tomto období, více než kdykoliv jindy v roce, chtějí ženy experimentovat, zesvětlovat a hrát si s barvou svých vlasů.

Proto L´Oréal Professionnel uvádí novou kompletní řadu zesvětlujících produktů vytvořenou ve spolupráci s kadeřníky – BLOND STUDIO. S ním přichází i  nové techniky, které budou pro vás i vašeho kadeřníka zdrojem inspirace v oblasti parciálních efektů. Parciální efekty a s nimi spojené zvláštní techniky zesvětlování (jako jsou balayage, ombré či sombré) jsou stále více žádané. Váš kadeřník je ten správný odborník,  který vám dokáže poradit, která zesvětlovací technika je pro vás ta nejvhodnější. Do úvahy bere to, aby barva byla v souladu s vaši představou, osobností a rysy tváře. Kadeřníci ze salonů SALON EXPERT jsou těmi správnými znalci technik i aktuálních trendů.


Hitem tohoto léta se stává služba barvení CONTOURING. Je to nová technika barvení z řady BLOND STUDIO, která je inspirovaná speciální aplikací make-upu. Pomocí hry světla a stínu rozjasňuje a opticky prodlužuje tvář a rozzáří vlasy. Jedná se o modelování tváře díky zvýrazňování nebo ztmavování vybraných pramenů různými odstíny. Technika je vhodná jak pro přirozené, tak i pro barvené vlasy.CONTOURING make-up techniky získaly svou popularitu na internetu nejen díky celebritě Kim Kardashian, která si je zamilovala, ale také díky mnoha postupovým videím pocházejícím z dílen beauty bloggerek i profesionálních make-up artistů. Vlasovému CONTOURINGU propadly celebrity Miranda Kerr, Kate Beckinsale nebo Lilly Aldridge.


Vyzkoušejte službu barvení CONTOURING i vy! Seznam Salonů Expert, které službu nabízejí najdete na internetové stránce: www.salon-expert.czA JAK SPRÁVNĚ PEČOVAT O BARVENÉ VLASY?

Každá žena touží mít dlouhotrvající, sytou a zářivou barvu vlasů. Jenže vlivem vnějších faktorů i ta nejdokonalejší barva od prestižních kadeřníků začne ztrácet intenzitu a lesk. Aby barva zůstala dlouhodobě zářivá a intenzivní, prodlužte efekt nového účesu pomocí produktů na domácí použití VITAMINO COLOR AOX od L´Oréal Professionnel. Všechny obsahují unikátní koktejl antioxidačních látek, které ochrání barvu vlasů před vlivy vody, kyslíku a UV záření. Kromě pravidelného používání šamponu a kondicionéru nebo masky doporučujeme používat jedinečný sprej Color 10 in 1, který dodá barveným vlasům ochranu, lesk, hebkost, stejnou strukturu, hydrataci a díky němu se vlasy i snadno rozčesávají.  8:00,  aktualizováno  25. března 2019 20:33